Kup komórkę

Ciągle nowe rozwiązania, większe możliwości, ulepszone technologie. Komórka ewoluuje przez cały czas. Jaką mam kupić, aby była jak najbardziej na czasie z jak największa ilością funkcji i równocześnie niezbyt drogo? Jest na to tylko jeden sposób.

Kupienie komórki bardzo nowoczesnej, ale opłacanie jej przez rok czy dwa lata. Czy to jest kredyt? Można tak powiedzieć, jednak jest to forma znana przez wszystkich jako kupowanie telefonu komórkowego na abonament.

Komórkę kupujesz tanio – tak przynajmniej Ci się wydaje, ponieważ podpisujesz umowę, płacisz grosze i dostajesz ją do użytku. Dopiero później zaczyna się comiesięczne płacenie. Najczęściej to, jaki abonament wybierzesz, zależy od Ciebie. Najczęściej jest tak, że im wyższy abonament, tym masz więcej „darmowych” rozmów czy sms-ów.

tel300.jpg

Przy wyborze wysokości abonamentu musisz pamiętać o jednym: czy będzie Cię stać na płacenie w każdym miesiącu za telefon i jeszcze dodatkowo za rozmowy. Dlatego, czasami warto wybrać najmniejszy abonament i ograniczyć rozmowy przez telefon, jeśli nie są one konieczne. Jeśli masz opcję ustawienia blokady po wykorzystaniu przez Ciebie darmowych minut, zrób to. Tylko pamiętaj, że może okazać się, że właśnie potrzebujesz pilnie zadzwonić, a rozmowy wychodzące sobie zablokowałeś. Najlepiej więc nie blokada będzie łatwa do usunięcia w każdej chwili przez Ciebie.

hastagi na stronie:

#komórki do kupienia#KOMÓRKI TANIO

Authors
Tags , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related posts

2 Comments

Comments are closed.

Top