Hello Kitty zaprasza na lody

Hello-Kitty

Hello Kitty zaprasza na lody!

Hello Kitty to biała kotka, która już od lat jest bliską przyjaciółką wszystkich dzieci. Z bohaterki japońskiej kreskówki stała się ikoną kultury, znaną na całym świecie. Teraz Hello Kitty zaprasza do spróbowania nowych lodów Nestlé, których sama jest wielką fanką!

Hello-KittyHello Kitty to nowy lód Nestlé, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. Są to doskonałe, delikatne lody waniliowe otulone słodką polewą truskawkową.

Lody Hello Kitty zamknięto w słodkim, różowym opakowaniu idealnie pasującym do charakteru samej postaci.

Wyjątkowa oferta będzie dostępna wyłącznie w sieci sklepów LIDL do wyczerpania zapasów.

Zgodnie ze strategią Nestlé promującą zbilansowaną dietę, na tyłach opakowań nowych lodów umieszczono KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który informuje konsumentów o wartościach odżywczych produktu, a także zawiera cenne wskazówki żywieniowe, pomagające skomponować zbilansowaną dietę.

Opakowanie Hello Kitty na rynek polski dostosowała agencja 4-all.

Hello Kitty to postać, która już od 1974 roku obecna jest w japońskich kreskówkach. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się jednak dwa lata później, gdy przygody kotki zaczęły śledzić też dzieci w USA. Hello Kitty znajdziemy wszędzie – od zeszytów, przyborów do pisania, przez słodycze, aż po specjalne wersje iPod’a. Hello Kitty została nawet uhonorowana przez UNICEF nagrodą “Specjalny Przyjaciel Dziecka”. Jest także oficjalnym symbolem promującym Japonię w niektórych krajach!

hastagi na stronie:

#hello kitty chomikuj#lody hello kitty

Authors

Related posts

Top