Amica Wronki ruszyła ze swoją nową akcją promocyjną

Amica Wronki ruszyła ze swoją nową akcją promocyjną. Klienci, którzy kupią lodówkę lub pralkę, mogą liczyć na przedłużenie gwarancji sprzętu na 5 lat albo gratis przydatny w każdym domu. W czasie promocji klienci, którzy najszybciej zdecydują się na zakup urządzeń Amiki mogą także otrzymać kartę klubu PZU Assistance. Promocją objętych jest 45 produktów wronieckiego producenta.

Akcja o nazwie „Wszystko plus więcej” potrwa od 4 maja do 31 sierpnia. By z niej skorzystać wystarczy udać się do dowolnego salonu AGD na terenie Polski, kupić jeden z promocyjnych produktów Amiki, a potem wybrać odpowiednią dla siebie nagrodę.

Promocją objętych jest aż 45 nowoczesnych produktów AGD. Są to lodówki z linii Trend oraz pralki linii Navigator, Easytronic i Maxima. Klient, który zdecyduje się na zakup jednego z nich sam może wybrać nagrodę, która najbardziej go usatysfakcjonuje. Opcje są dwie, gratis: filtr do wody, suszarka lub wok do gotowania albo przedłużenie gwarancji na zakupiony sprzęt do 5 lat.

– Wciąż pracujemy nad udoskonalaniem naszych urządzeń, aby wykonywanie codziennych czynności wiązało się z przyjemnością. Chcąc zapewnić swoim klientom spokój oferujemy im 5-letnią gwarancję. Teraz każdy ma możliwość wybrania funkcjonalnego prezentu, który może przydać się w domu lub przedłużenia okresu gwarancji. Możliwość takiego wyboru z pewnością zwróci uwagę klientów na te grupy produktowe – mówi Zdzisław Wiese – PR manager Amiki.

Aby otrzymać 5-letnią gwarancję na zakupiony produkt lub prezent, wystarczy poprawnie wypełnić kupon, który jest do pobrania przy zakupie lub na stronie internetowej firmy i przesłać go w ciągu 30 dni od dnia zakupu, pod adres podany w materiałach promocyjnych wraz z kserokopią dowodu zakupu i oryginałem karty gwarancyjnej. W ciągu 6 tygodni na adres e-mail lub pocztowy zostanie wysłane potwierdzenie udziału w promocji. Wystarczy tylko podpiąć je pod wykonaną wcześniej kopię karty gwarancyjnej i cieszyć się 5 latami gwarancji lub przydatnym gratisem.

To jednak nie koniec bonusów, które przygotowała Amica. Pierwsze 300 osób, które dokonają rejestracji zakupionego produktu otrzymają również kartę klubu PZU Assistance na 60 dni. Rejestracja zakupionego produktu odbywa się na platformie internetowej dostępnej na stronie: www.amica.pl/zarejestrujprodukt.

Szczegóły promocji wraz z ulotką, regulaminem i kuponem promocyjnym dostępne są natomiast pod adresem: www.amica.com.pl

http://www.press.amica.pl/pr/161829/wszystko-plus-wiecej

hastagi na stronie:

#www amika pl#samsung wronki kontakt#samsung wronki adres#samsung wronki#WWW AMICA COM PL#amika pl#www amica wronki pl#www amika com pl#amica wronki praca#samsung wronki praca

Authors

Related posts

Top