Duża czarna… do kuchni i salonu

Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. Nie bez powodu więc, domowe obowiązki chcemy wykonywać jak najszybciej, tak by wolne od pracy chwile przeznaczyć na zabawę z dziećmi lub spotkania z przyjaciółmi. Pochłaniaczem czasu jest robienie niezbędnych zakupów dla rodziny. Czy chcemy tracić go kilka razy w tygodniu w kolejkach do kas? Może po prostu warto posiadać dużą lodówkę, której pojemność pozwoli na robienie zakupów tylko raz w tygodniu? Nowe czterodrzwiowe modele chłodziarko-zamrażarek Sharp SJ-F750SP-BK i SJ-F800SP-BK, nie tylko są pojemne, ale także nadają wnętrzom wyjątkowy charakter. Dzięki temu stanowią idealne wyposażenie rodzinnej kuchni i nie tylko…

sharp_wfrench-1

W kwietniu gama chłodziarko-zamrażarek Sharp powiększyła się o dwa czterodrzwiowe modele chłodziarko – zamrażarek. Duża pojemność oraz wyjątkowe funkcje sprawiają, że modele SJ-F800SP-BK i SJ-F750SP-BK są bardzo „rodzinne”. Brak ścianki dzielącej komorę lodówki umożliwia swobodne dysponowanie jej przestrzenią. Wewnątrz urządzenia znajdują się pojemniki na świeżą żywność oraz na warzywa i owoce. Lodówka wyposażona jest m.in. w kostkarkę do ekspresowego robienia lodu, dzięki temu nawet podczas spontanicznej imprezy można podawać gościom schłodzone napoje.

Chłodziarko – zamrażarki SJ-F800SP-BK i SJ-F750SP-BK wyposażono w udoskonalony system chłodzenia Advanced Hybrid Cooling, który ogranicza wysuszanie żywności i podwójny pochłaniacz zapachów Honeycomb. Nowej generacji system PlasmaclusterTM spowalnia rozwój bakterii i pleśni, dzięki czemu żywność długo pozostaje świeża.

Urządzenia te posiadają klasę energetyczną A+, która gwarantuje niskie zużycie energii. Wyposażone są również w „program wakacyjny”, która ogranicza zużycie energii podczas nieobecności domowników. Modele SJ-F750SP-BK i SJ-F800SP-BK posiadają świetne parametry energetyczne także dzięki oświetleniu wnętrza diodami LED. Nasze koszty za energię zminimalizuje również sygnalizacja otwarcia drzwi – dzięki niej możemy się nie martwić, że pozostawimy lodówkę uchyloną.
sj-f800sp_bk
Nowe chłodziarko – zamrażarki charakteryzuje bardzo elegancki, stylowy design. Dzięki niemu modele te mogą stanowić wyposażenie zarówno kuchni, jak i salonu. Ich szykowna czarna kreacja uszlachetni każde wnętrze.

Model SJ-F750SP-BK
Pojemność 602 litry brutto
Wymiary: wysokość – 172 cm, szerokość – 89 cm, głębokość – 77 cm

Model SJ-F800SP-BK
Pojemność brutto 653 litry brutto
Wymiary: wysokość – 183 cm, szerokość – 89 cm, głębokość – 77 cm

Authors

Related posts

Top