Eliksir miłości

Walentynki to jeden z dni w roku, które spędza się w towarzystwie wyjątkowej osoby. Warto więc zadbać o niepowtarzalną oprawę tego czasu. Magii wspólnemu wieczorowi doda… eliksir miłości!


Dlaczego akurat eliksir, a nie klasyczne dla romantycznych wieczorów wino? Dlatego, by ten jedyny wieczór w roku stał się naprawdę niezwykły. Nie ma miejsca na powtarzanie zeszłorocznych bądź filmowych scenariuszy. Eliksir to napój
o właściwościach magicznych, przyrządzony z nietuzinkowych składników. Dawniej eliksiry miały korzystnie wpływać na zewnętrzne piękno, młodość, czy poprawę snu… Jednak od zawsze najbardziej znanym i pożądanym naparem był ten, znany jako eliksir miłości.
W dzisiejszych czasach jego przyrządzenie jest znacznie prostsze, a składniki ogólnodostępne. Do przygotowania uwodzicielskiego naparu wystarczy woda, aromatyczna herbata i… odrobina serca. Taka mieszanka, sporządzona z myślą
o bliskiej osobie lub właśnie z nią, zagwarantuje niesamowite przeżycia.
Słodyczy magicznemu wywarowi doda odrobina syropu. Ten dobieramy w zależności od upodobań smakowych swoich oraz osoby, z którą zamierzamy delektować się smakiem miłosnego naparu. Czas na Herbatę oferuje syropy o smaku wanilii, karmelu, czekolady, orzechów laskowych, rumu, amaretto i Irish Cream… Czyli czego tylko dusza zapragnie.
Jeżeli eliksir miłości ma być niespodzianką i nie jesteśmy przekonani, jakie smaki preferuje osoba, z którą planujemy spędzić wieczór, możemy skorzystać z gotowych zestawów skomponowanych przez Czas na Herbatę. Dla Dwojga, zawierający dwa rodzaje herbaty Spacer Kochanków (50g) i Chwila Zapomnienia (50g), został

przygotowany z myślą o zakochanych. Dlatego do kompletu dołączono dwa kubki- dla niej i dla niego – zdobione malowanymi serduszkami. Cena zestawu to 55 zł.

Rozkoszne smaki herbaty rozgrzeją
i pobudzą zmysły nie tylko 14 lutego. Należy jednak pamiętać, że eliksir miłości podany podczas Święta Zakochanych, działa z podwójną mocą!

Więcej informacji na herbata.net oraz w sklepie internetowym czasnaherbate.net.

Firma PROGRESSIVE działa na rynku już od 1997 roku i jest właścicielem sieci sklepów “Czas na Herbatę”. Firma zajmuje się importem i sprzedażą herbat wysokogatunkowych oraz akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. Oferowane produkty są wyrobami najwyższej jakości. Ich smak i aromat jest niepowtarzalny i spełnia najwyższe kryteria jakości. Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie są robione z najlepszych, wyselekcjonowanych gatunków herbat i dodatków. Produkowane są według własnych receptur.

hastagi na stronie:

#walentynki w przedszkolu scenariusz#eliksiry do zrobienia#jak zrobić eliksir miłości#walentynki scenariusz przedszkole

Authors
Tags , , , , , , , , ,

Related posts

Top