Imprezowa alternatywa dla chipsów

Przy organizowaniu przyjęcia na liście zakupów niemalże zawsze pojawiają się chipsy, które są istną bombą kaloryczną. Dla poszukujących wyrazistych smaków, nie wyobrażających sobie zabawy bez przekąsek – alternatywą mogą być naturalne wafle z posypkami smakowymi. Na rynku jest ich całkiem spory wybór.

Wafle z serem cheddar, słodką papryką i kwaśną śmietaną z cebulą to smaki, które mogą stać się inspiracją do wspólnej zabawy ze znajomymi. Szczególnie jeżeli zdecydujemy się np. na imprezę tematyczną. Jeśli zamierzamy przenieść się do średniowiecznej Anglii pomogą nam w tym wafle Jumbo o smaku sera cheddar, który właśnie stamtąd się wywodzi. Klimat śródziemnomorski przybliży nam smak słodkiej papryki, królowej Greków, Hiszpanów i Włochów. Papryka jest znana w Europie od XVI w, a paprykowe przekąski do dziś są jednymi z bardziej popularnych propozycji z imprezowego menu. Jumbo kwaśna śmietana z cebulą – powinna sprawdzić się na imprezie z motywem egipskim. To właśnie w tym kraju cebula cieszy się ogromną popularnością, a w Starożytności uznawana była nawet za afrodyzjak.

– Sposób wypieku wafli Jumbo gwarantuje zachowanie wszystkich walorów pełnego ziarna. Do produkcji wafli wykorzystuje się bowiem starannie wyselekcjonowane i niemodyfikowane genetycznie składniki, dzięki czemu nie tracą cennych dla organizmu minerałów i błonnika. Jeden wafel to tylko 51 kcal – mówi Maria Hoffa specjalista ds. nowych produktów z firmy Good Food, producenta wafli ryżowych i kukurydzianych.

Dodatkowym plusem wszystkich smaków Jumbo jest ich liczba –paczka XXL zawiera aż 12 grubych, wafli. Z pewnością wystarczy ich dla każdego smakosza. Naszą uwagę przykuwa nie tylko wielkość opakowania ale również przejrzysty, przyjazny dla oka designe, zaprojektowany z myślą o młodych i nowoczesnych odbiorcach.

Wygodne opakowanie zostało wykonane ze starannie dobranej folii, która nie pozwala na utratę walorów smakowych. Specjalne zamknięcie pozwala wielokrotnie je otwierać i zamykać choć prawdopodobnie, kiedy Twoi znajomi odkryją smak przekąski – nic nie zostanie na potem. Udanego przyjęcia.

Cena na półce (w zależności od sklepu): ok. 3,72 zł – 4,09 zł za opakowanie.
Gramatura 145 g

Authors

Related posts

Top