Postaw planetę na pierwszym miejscu

Wymień zużyty sprzęt elektroniczny na zielone drzewko w trakcie sobotniego biegu Samsung Irena Women’s Run

Uczestnicy sobotniego biegu Samsung Irena Women’s Run w warszawskich Łazienkach będą mogli nie tylko wesprzeć walkę kobiet z rakiem piersi, ale też włączyć się w działania na rzecz środowiska. Miłośnicy ekologii, którzy w trakcie biegu odwiedzą stoisko Samsung PlanetFirst w zamian za zużyty sprzęt elektroniczny otrzymają zielone drzewko. Bieg rozpocznie się w sobotę, 4 czerwca br. o godzinie 13:00.  

W ramach tegorocznej edycji pięciokilometrowego biegu dla kobiet, Samsung Irena Women’s Run, po raz pierwszy będzie można również poprzeć działania na rzecz środowiska naturalnego. Na specjalnym stoisku PlanetFirst firmy Samsung Electronics, organizatora biegu, będzie można wymienić przyniesiony ze sobą sprzęt elektroniczny na ekologiczne drzewko. Celem akcji jest zwrócenie uwagi uczestników odbywającej się w sobotę, 4 czerwca br., imprezy sportowej nie tylko na duże znaczenie zdrowia, ale pozytywnego wpływu środowiska naturalnego na życie człowieka.

Dla firmy Samsung Electronics ekologia to przede wszystkim sposób myślenia, który bardzo dobrze oddaje hasło programu PlanetFirst , czyli „planeta na pierwszym miejscu”. Oznacza to, że ochrona środowiska jest priorytetem we wszystkich obszarach aktywności biznesowej firmy – począwszy od projektowania innowacyjnych pod względem ekologicznym rozwiązań, przez procesy produkcji, aż po dystrybucję i utylizację jej produktów. Zgodnie z zasadami PlanetFirst, firma Samsung prowadzi swoje działania w sposób szanujący środowisko naturalne oraz potrzeby każdego człowieka z myślą o dobrobycie globalnej społeczności i zachowaniu przyrody w nienaruszonym stanie dla przyszłych pokoleń.   

Authors

Related posts

Top