Elegancka czerń – nowa linia piekarników Prezio marki Samsung

Czerń to kolor ponadczasowy, który każdemu wnętrzu nadaje niepowtarzalny styl. Pasuje zarówno do klasycznych aranżacji, jak również do nowoczesnych i awangardowych pomieszczeń. Dla tych, którzy marzą o czarnym akcencie w swojej kuchni i wyjątkowych rozwiązaniach technologicznych, firma Samsung stworzyła linię piekarników Prezio -  elegancka czerń połączyła się z funkcjonalnością.

Czerń we wnętrzu mieszkania kojarzona jest przede wszystkim z kolorem nowoczesności. Zestawiona z innymi barwami tworzy piękne i wyraźne kompozycje. Dla tych, którzy marzą o wyjątkowej i niebanalnej kuchni, Samsung stworzył linię piekarników Prezio. W skład eleganckiej, wykończonej czarnym szkłem serii, wchodzą zarówno tradycyjny piekarnik, jak i urządzenia kompaktowe. W ofercie Samsung dostępne są także inne urządzenia, których design i kolorystyka doskonale komponują się z linią Prezio. Są to między innymi: lodówki, okapy oraz płyty grzewcze.

Piekarniki do zabudowy z linii Prezio

W ramach linii Prezio dostępne są 4 urządzenia. Pierwsze z nich to piekarnik BQ2D7G144, który posiada system podwójnego pieczenia z unikalną technologią Twin Convection™. Komora główna przedzielona jest specjalnym separatorem, który umożliwia pieczenie jednocześnie dwóch potraw, wykorzystując różną temperaturę i czas. Separator zapewnia perfekcyjną szczelność i nie pozwala na mieszanie się zapachów. Z kolei dwa wentylatory gwarantują równomierne pieczenie. Wykończony czarnym szkłem piekarnik posiada sterowany dotykowo niebieski wyświetlacz LED.

Kolejną propozycją z linii Prezio jest piekarnik parowy. Model FQV213G001 dzięki specjalnemu naczyniu oraz dwóm generatorom pary, umożliwia gotowanie na parze. Tak przygotowane posiłki są zdrowe i lekkostrawne, nie tracą witamin i składników mineralnych.

Model FQ215G001 to kompaktowy piekarnik z grillem i mikrofalami. Urządzenie posiada pięć trybów grzania: dwa termoobiegi po lewej i prawej stronie, podwójny grill z dwoma ustawieniami i wysokiej mocy system mikrofalowy. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas przygotowania potraw. W ofercie firmy Samsung znajduje się również kuchenka mikrofalowa do zabudowy. Model FW213G001 posiada funkcję Auto Cook i Auto Defrost, które łatwo i szybko ugotują, podgrzeją lub rozmrożą potrawy.                         

Postaw na czerń

Samsung nadał elegancki i bardzo nowoczesny wygląd także lodówkom. Modele RSH5ZLBG oraz RL55VTEBG wykonane są z pięknego, czarnego szkła. Lodówka RSH5ZLBG to urządzenie typu Side by Side z  technologią Twin Cooling Plus™, która zapewnia nawiew zimnego powietrza do każdej komory niezależnie. Powietrze w zamrażarce jest suche, a w lodówce wilgotne - dzięki czemu żywność zachowuje doskonałą jakość. Lodówka posiada także specjalną komorę Cool Select Zone™ - niezależną szufladę, która funkcjonuje jak lodówka w lodówce. Za pomocą jednego przycisku można ustawić temperaturę, w której przechowywana ma być żywność w tej strefie. Szczególnie użyteczny jest tryb „0 stopni”, który utrzymuje stałą temperaturę, zachowując odpowiednią wilgotność żywności, na przykład owoców i warzyw. Urządzenie wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED. Model RL55VTEBG to lodówka typu combi, w której  zastosowano technologię No Frost. Dzięki temu rozwiązaniu szron nie osadza się na żywności, nie jest również konieczne rozmrażanie lodówki. Urządzenia posiada innowacyjne podświetlenie rączki oraz łatwy w obsłudze wyświetlacz LED, który umożliwia sterowanie temperaturą i trybami pracy, bez potrzeby otwierania drzwi lodówki. Wśród sprzętów firmy Samsung znaleźć też można okapy z czarnym frontem oraz płyty grzewcze wykończone czarnym szkłem.

Modele i sugerowane ceny detaliczne

Piekarnik elektryczny do zabudowy Prezio BQ2D7G144 – 3 299 zł

Kompaktowy piekarnik z grillem i mikrofalami do zabudowy Prezio FQ215G001 – 3 299 zł

Kompaktowy piekarnik parowy do zabudowy Prezio FQV213G001 – 3 699 zł  

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Prezio FW213G001 - 1 999 zł

Lodówka Side by Side RSH5ZLBG – 7 999 zł

Lodówka Side by Side RL55VTEBG – 4 999 zł

Okap z czarnym frontem HDC6A90TX  (60 cm)  1799 zł

Okap z czarnym frontem HDC9A90TX (90 cm) - 1999 zł                  

 

Authors

Related posts

Top