Eliminacje World Cyber Games w Asphalt 6 i Tekken 6 w sport barze Łazienkowska 3

20 sierpnia w sport barze Łazienkowska 3 w Warszawie odbędą się eliminacje offline do World Cyber Games w grach Asphalt 6 i Tekken 6. Zawodnicy będą rywalizować o możliwość startu w krajowych finałach WCG, które zostaną rozegrane 6 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Zapisy już trwają.


Organizator polskich finałów World Cyber Games przygotował dla graczy kolejną niespodziankę. Już 20 w sport barze Łazienkowska 3 odbędzie się turniej kwalifikacyjny w grach Asphalt 6 i Tekken 6. W odróżnieniu od czterech pozostałych gier WCG, w te dwa tytuły zawodnicy będą rywalizować offline. Na zwycięzców turnieju czeka w sumie 16 miejsc w polskich finałach WCG, po 8 w każdej z gier.

Zapisy do turnieju już trwają. Rejestracji może dokonać każdy chętny, poprzez stronę wcg.samsung.pl. Dla obu gier został przyjęty limit wiekowy zgodny z PEGI. W Asphalt 6 może zagrać każdy kto ukończył trzeci rok życia, do eliminacji w Tekken 6 zostaną dopuszczone jedynie osoby, które mają skończone 16 lat. Wszystkie osoby niepełnoletnie muszą posiadać podpisaną przez rodziców zgodę na uczestnictwo w turnieju. W eliminacjach każdej z gier może wystartować maksymalnie 256 zawodników.

Gracze Asphalt 6 będą rywalizować na telefonach Samsung Galaxy S II. Z kolei fani Tekkena do dyspozycji otrzymają konsole Xbox 360 wraz z oficjalnym monitorami World Cyber Games czyli Samsung SA 950. 

Authors

Related posts

Top