Baby Beetles już na platformie Samsung Smart TV

Aplikacja Baby Beetles, interaktywna wersja popularnej animowanej serii edukacyjnej uznanej brytyjskiej firmy Yellow House English, została stworzona specjalnie na polską platformę Samsung Smart TV. Jest już dostępna w telewizorach Samsung Smart TV m.in. serii ES7000 i ES8000*. 

Aplikacja Baby Beetles poprzez zabawę ma ułatwić najmłodszym dzieciom w sposób zupełnie naturalny wejście w świat języka angielskiego. Dzieje się to poprzez słuchanie prostych, ale bardzo melodyjnych, wpadających w ucho i zapadających w pamięć piosenek. Piosenki śpiewane po angielsku uczą poprawnej wymowy i znaczenia 140 słów oraz 45 zwrotów. Znaczenie słów wynika z kontekstu piosenek, które ilustrowane są pełnymi humoru, ale niekiedy bardzo też wzruszającymi przygodami małych żuczków.

Żuczki też często zachęcają oglądające je dzieci do zabawy – naśladowania ich wraz z powtarzaniem nazw danych czynności (m.in. polecenia: go, stop, jump, clap, down, up), przez co mogą, a nawet powinny być także formą aktywnej zabawy dla całej rodziny. A zatem instalujmy na naszych Samsung Smart TV aplikację Baby Beetles i bawmy się po angielsku i z naszymi dziećmi! Let's play!

Baby Beetles w Samsung Apps
Gdy musimy wyjść z domu wcale nie znaczy to, że czekają nas, a szczególnie naszych milusińskich, trudne chwile rozstania z uroczymi żuczkami. W Samsung Apps w wersji na tablety i smartfony, dostępna jest kontynuacja telewizyjnej aplikacji o tej samej nazwie – Baby Beetles. To cztery proste, darmowe gry, które pozwolą mile spędzić czas z ulubionymi bohaterami i przy okazji utrwalą wybrane słownictwo.

Samsung Smart TV
Baby Beetles to kolejny krok poczyniony przez firmę Samsung, aby udostępnić i ułatwić najmłodszym naukę języka angielskiego poprzez interaktywną zabawę. Interaktywna platforma Smart TV to nowoczesna technologia bazująca na trzech zasadach: Smart Interaction – telewizor rozpoznaje gesty, polecenia głosowe, a nawet twarz użytkownika i powoduje, że tradycyjny pilot staje się uzupełnieniem i nieco archaicznym sposobem sterowania telewizorem – dzięki tej technologii użytkownicy mogą włączyć i wyłączyć telewizor, regulować poziom głośności, aktywować wybrane aplikacje lub aktywować przeglądarkę internetową, Smart Content – udostępnianie zdjęć, notatek i innych informacji w internetowej chmurze, a także możliwość wybrania i oglądania większej liczby filmów, seriali, treści dostępnych na żądanie, programów muzycznych, sportowych czy edukacyjnych dostępnych w Samsung Apps oraz Smart Evolution – zestaw zapewniający użytkownikom możliwość wykorzystania nowych funkcji i treści, które pojawią się w telewizorach Samsung w przyszłości.

Na platformie Smart TV dostępnych jest już ponad 400 aplikacji.

*Aplikacja Baby Beetels dostępna jest na telewizorach Samsung Smart TV z serii D i E.

Yellow House English
Yellow House English to wiodąca brytyjska marka znana z jednych z najbardziej skutecznych metod nauczania języka angielskiego poprzez zabawę. Firma istnieje od 1998 roku. Więcej informacji na stronie www.yellowhouseenglish.com oraz www.babybeetels.tv  

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach – telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Authors

Related posts

Top