Samsung ES95 – kompaktowy aparat na Pierwszą Komunię

Teaser

Samsung ES95 to nieduży i wygodny w użytkowaniu aparat kompaktowy, którym każdy początkujący miłośnik fotografii będzie w stanie wykonać wspaniałe zdjęcia. Matryca 16,2 MPix i obiektyw z zoomem optycznym 5x gwarantują odpowiednią ostrość obrazu i wysoki komfort użytkowania. ES95 pozwala fotografującym na zapisanie każdej ważnej chwili w postaci pięknego, wyraźnego zdjęcia. Prostota obsługi, niewielkie wymiary oraz wysoka jakość zdjęć, sprawiają że jest on idealnym prezentem na Pierwszą Komunię.

Elegancki ekran TFT LCD o przekątnej 67,5 mm (2,7’’) umożliwia łatwy i natychmiastowy podgląd zdjęć, dzięki czemu można szybko wybrać najlepsze ujęcia wykonane podczas różnych okazji (komunie, rozdanie dyplomów, spotkania rodzinne, ślub itd.) i podzielić się nimi z bliskimi. Funkcja rejestracji wideo w rozdzielczości 1280x720p pozwala nagrywać wyjątkowe chwile przeżywane z rodziną i znajomymi, a następnie odtwarzać je w wysokiej jakości na telewizorach HD.

Samsung ES95 został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik mógł z niego korzystać bez najmniejszych problemów. Funkcja Smart Auto automatycznie analizuje scenę, w której ma być zrobione zdjęcie i wybiera optymalny tryb spośród 16 dostępnych ustawień fabrycznych, takich jak portret, fajerwerki czy zachód słońca. Autofokus ze śledzeniem obiektu (Object Tracking AF) pozwala robić wyraźne zdjęcia nawet w najtrudniejszych warunkach, w tym dynamiczne ujęcia obiektów w ruchu, bez obawy o brak ostrości.

Opracowany przez firmę Samsung, innowacyjny System idealnego portretu (Perfect Portrait System) oferuje szereg funkcji ułatwiających przygotowanie znakomitych zdjęć. Na przykład w trybie urody ujęcie fotografowanej osoby jest natychmiast rozjaśniane przez automatyczny retusz skóry, nadanie jej blasku oraz usunięcie cieni pod oczami i innych niedoskonałości, zapewniając tym samym idealny wygląd postaci na zdjęciu. W trybie uśmiechu aparat wykrywa moment, w którym wszystkie fotografowane osoby się uśmiechają, i automatycznie robi zdjęcie tak, aby było ono pełne życia. Podobnie w trybie wykrywania mrugnięć aparat wykrywa osoby z zamkniętymi oczami, zaś tryb usuwania efektu czerwonych oczu rozwiązuje kolejny częsty problem w fotografii.

Wszystkie cechy Samsung ES95 zaprojektowano tak, aby użytkownik mógł cieszyć się pięknymi zdjęciami, za które zdobędzie uznanie w oczach rodziny i znajomych.

Sugerowana cena: 409 PLN

Aparat Samsung ES95 – specyfikacja

Matryca

1/2,3’’ CCD 16,2 MPix

Obiektyw

Obiektyw z zoomem optycznym 5x, szerokokątny 25 mm, F2,5(W) ~ 6,3(T)

Stabilizacja obrazu

DIS

Ekran

Ekran TFT LCD o przekątnej 67,5 mm (2,7’’)

ISO

Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200

Zdjęcia

Format JPEG 16M, 14M, 12M Wide, 10M, 5M, 3M, 2M Wide, 1M

Wideo

MP4 (wideo: MPEG4, AVC/H.264, audio: AAC)

1280x720 (30 kl./s, 15 kl./s), 640x480 (30 kl./s, 15 kl./s), 320x240 (30 kl./s, 15 kl./s)

Wyjście wideo

AV

Funkcje dodatkowe

Smart Auto, obraz w obrazie, panorama na żywo, zdjęcie seryjne

Łączność Wi-Fi

n/d

Dołączone oprogramowanie PC

i-Launcher

Pamięć

Micro SD (maks. 2GB), Micro SDHC (maks. 8GB)

Bateria

BP70A

Wymiary (SxWxG)

91,6 x 55,2 x 17,5 mm

Waga

90,3 g (bez baterii)

*Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 241679" >
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top