Samsung LED Smart TV F9000 – witaj w świecie obrazu Ultra HD

Teaser

Telewizory Samsung UHD F9000 kuszą stylową obudową zawierającą subtelne, ale przyciągające wzrok szczegóły. Są idealnym uzupełnieniem wystroju każdego wnętrza, zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Pozwalają też cieszyć się zapierającym dech w piersiach obrazem w jakości Ultra HD. Ponadto, spośród niezliczonych ofert programów telewizyjnych, funkcja S Recommendation zaproponuje najchętniej oglądane przez innych widzów programy i filmy. Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub w połączeniu z możliwością intuicyjnego sterowaniem głosem i gestami, pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z oglądania telewizji. Natomiast platforma Samsung Smart TV otwiera przed nami bogaty świat aplikacji i dostęp do popularnych portali społecznościowych.

 

Najwyższa jakość obrazu

Telewizory Samsung UHD F9000 wynoszą rozrywkę na nowy, jeszcze wyższy poziom. Ultrawysoka rozdzielczość UHD (3840 x 2160), znana również pod nazwą 4k, jest czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD. Technologia Micro Dimming Ultimate dzieli ekran na specjalne strefy. Każda z nich niezależnie reguluje i optymalizuje poziom kontrastu, barw i szczegółów. Dzięki temu możliwy jest krystalicznie czysty, realistyczny i wyrazisty obraz charakteryzujący się przede wszystkim znacznie większą dynamiką barw. Ponadto, lokalny proces przyciemniania (Local Dimming/Precision Black) maksymalizuje kontrast pomiędzy obszarami jasnymi i ciemnymi, wyłączając czarne punkty na panelu podświetlającym. W rezultacie otrzymujemy niezwykle realistyczny, kontrastowy obraz z nieomal idealnym odwzorowaniem barw i głęboką czernią.

Telewizory zostały także wyposażone w technologię upscaling, dzięki której można przetworzyć dostępne obecnie treści na rozdzielczość UHD, uzyskując tym samym ostrzejszy obraz. Ponadto Samsung UHD F9000 rozpoznaje rozdzielczość oryginalnej treści i automatycznie dostosowuje do niej rozmiar ekranu.

Funkcja Intelligent Viewing automatycznie optymalizuje obraz w oparciu o rodzaj i źródło wyświetlanej zawartości. Technologia Clear Motion Rate  (w tym przypadku o wartości 1000 Hz!) potęguje doznania, sprawiając że oglądanie telewizji staje się ucztą dla oczu. Funkcja Wide Colour Enhancer Plus ożywia obraz, a Web Clear View zapewnia jego wysoką jakość podczas strumieniowego przesyłania obrazu.

Elegancja w formie i w funkcjach

Każdy z zaawansowanych ekranów UHD F9000 umieszczono w metalowej obudowie wykonanej z najlepszych materiałów. Srebrzysta rama i podstawa sprawiają, że całość jest doskonałym wzorem współczesnej, minimalistycznej elegancji. Nowe, oryginalne wzornictwo oraz wykonanie sprawiają, że telewizory F9000 są wyjątkowe. Liderami w swojej klasie czyni je oszałamiająca jakość obrazu – również 3D Full HD oraz możliwość konwersji obrazu z formatu 2D do 3D. Innowacyjne funkcje, takie jak sterowanie głosem, gestem czy S Recommendation sprawią natomiast, że użytkownik pokocha swój telewizor nie tylko za atrakcyjny design, ale i funkcjonalność.

Inteligentne i łatwe sterowanie

Dzięki funkcji S Recommendation telewizory UHD F9000 pomagają nam odnaleźć film lub program telewizyjny, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród innych widzów. Ułatwia to wybór spośród ogromnej liczby kanałów dostępnych aktualnie w telewizji. Udoskonalony panel użytkownika Smart Hub zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych aplikacji, filmów oraz muzyki dzięki interaktywnym panelom wyświetlanym na ekranie. Rewolucyjny system rozpoznawania poleceń głosowych oraz udoskonalona, wbudowana kamera, pozwalają na sterowanie telewizorem za pomocą gestów.

Dzięki dostępowi przez platformę Samsung Smart TV do serwisów społecznościowych Facebook czy Twitter, telewizory UHD F9000 pozwalają na bycie w centrum życia towarzyskiego, m.in. dzięki możliwości oglądania plików wideo opublikowanych przez znajomych – dzięki wbudowanemu WiFi jest to szczególnie proste. Samsung Smart Hub zapewnia też dostęp do zdjęć, filmów i klipów zapisanych na kompatybilnych urządzeniach, takich jak notebook, tablet czy aparat fotograficzny.

Liczne funkcje łączności

Telewizory UHD F9000 to także niezliczone funkcje łączności. Użytkownicy znajdą w nich cztery porty HDMI, trzy porty USB, wejście LAN, słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio, port mini Jack oraz wbudowane WiFi.

Dostępność i ceny

W skład serii UHD F900 wchodzą telewizory z rozmiarami ekranów 55” i 65”.

Sugerowane ceny detaliczne:

UE55F9000 –  16 999 PLN

UE65F9000 –  25 999  PLN

Materiał filmowy: http://www.youtube.com/watch?v=3sgLA5MdIZI

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top