Krups w sieci

Dobra wiadomość dla miłośników pysznej kawy i wysokiej jakości sprzętu do jej przygotowywania. W lutym swoją premierę miała strona internetowa znanego producenta ekskluzywnych ekspresów ciśnieniowych Krups. Pod adresem www.krups.com.pl znajdziemy wyczerpujące informacje na temat oferty produktowej Krups, porady i wskazówki dotyczące przygotowywania różnych rodzajów kawy, a także interesujące fakty z bogatej historii uprawy i parzenia kawy.

Czytelny, elegancki i ascetyczny wygląd strony podkreśla charakter marki i jej główne wartości: pasję, precyzję i perfekcję. Serwis zawiera szereg informacji dotyczących marki Krups, a także historii, rodzajów i sposobów przyrządzania kawy. Projektanci strony postawili na estetykę i funkcjonalność. Przejrzysty layout umożliwia precyzyjną nawigację i pozwala na szybkie uzyskanie pożądanych informacji.

Istniejąca od 1946 roku marka Krups, znana jest głownie jako producent ekskluzywnych, ciśnieniowych ekspresów do kawy. Obok dbałości o najwyższą jakość, olbrzymi nacisk położony jest na starannie opracowany, elegancki design, dzięki czemu ekspresy doskonale pasują do stylowo urządzonych kuchni.

Serwis internetowy Krups podzielony jest na 5 głównych części.

Produkty Tutaj uzyskamy pełną informację na temat oferty produktowej Krups. Krups znany jest głownie z wysokiej jakości ekspresów ciśnieniowych, jednak w bogatej ofercie marki znajdują się także inne urządzenia kuchenne, m.in. blendery, czajniki elektryczne, tostery i roboty kuchenne.
W trosce o wygodę użytkownika, dział został podzielony na kategorie produktowe. Po wybraniu kategorii, możemy zapoznać się ze zdjęciami i szczegółami technicznymi poszczególnych produktów.

Obsługa klienta W tej zakładce uzyskamy informacje i porady na temat użytkowania urządzeń Krups oraz informacje o punktach serwisowych. Za pomocą interaktywnego formularza można przekazać swoje pytanie bezpośrednio do serwisu. Dodatkowo dział zawiera bazę instrukcji obsługi do wszystkich urządzeń Krups. Wystarczy wybrać odpowiedni model i pobrać instrukcję w formacie PDF.

Gdzie kupić W tym miejscu znajdziemy numer infolinii, pod którą uzyskamy wyczerpujące informacje na temat cały czas rozbudowywanej sieci sprzedaży produktów i akcesoriów Krups.

Świat kawy to prawdziwa skarbnica informacji dla wszystkich pasjonatów kawy. Tutaj można dowiedzieć się wiele o gatunkach kawy, jej historii i rodzajach ekspresów. Ponad to zainteresowani znajdą wyczerpujące informacje i porady dotyczące odpowiedniego przygotowywania ulubionych rodzajów kawy, a także wskazówki na temat odpowiedniego użytkowania i konserwacji ekspresów.

Klub Krups Za pośrednictwem tego działu można zamówić prenumeratę newsletter Krups oraz postawić pierwszy krok na drodze do uzyskania członkowska ekskluzywnego Klubu Krups skupiającego smakoszy i miłośników doskonale przygotowanej kawy na całym świecie.Authors

Related posts

Top