Fajne i tanie Wiadomości branżowe

„Studencie, w tym roku będzie Ci lżej” – rabat na zakup komputera przenośnego w promocyjnej akcji firmy Samsung

Firma Samsung przygotowała promocyjną ofertę dla uczniów, studentów i nauczycieli, dzięki której mogą oni zakupić notebooki Samsung Serii 9 lub ultrabooki Serii 5 z dziesięcioprocentowym rabatem. Akcja „Studencie, w tym roku będzie Ci

Firma Samsung przygotowała promocyjną ofertę dla uczniów, studentów i nauczycieli, dzięki której mogą oni zakupić notebooki Samsung Serii 9 lub ultrabooki Serii 5 z dziesięcioprocentowym rabatem. Akcja „Studencie, w tym roku będzie Ci lżej” potrwa od 17 września do 7 października. Żeby z niej skorzystać wystarczy pojawić się w wybranym punkcie sprzedaży firmy Samsung, przedstawić jeden z dokumentów uprawniających do zniżki i wyrazić zgodę na uczestnictwo w promocji. Akcja ma zachęcić do korzystania z kompaktowych i ultralekkich komputerów przenośnych, które zapewniają wysoką wydajność i mieszczą wszystkie dokumenty oraz multimedia niezbędne do pracy i nauki.

Firma Samsung wychodzi naprzeciw potrzebom studentów i nauczycieli oraz wymogom cyfrowego świata, umożliwiając w ofercie „Studencie, w tym roku będzie Ci lżej” zakup notebooka Serii 9 lub ultrabooka Serii 5 ULTRA z 10-procentową zniżką. Promocja potrwa od 17 września do 7 października i jest skierowana do uczniów, studentów oraz nauczycieli, którzy chcą odciążyć swoje plecaki i teczki, zamieniając stosy książek i notatników na lekki, mobilny komputer, mieszczący wszystkie potrzebne e-booki, multimedia i aplikacje. Aby skorzystać ze specjalnej oferty wystarczy udać się do jednego z objętych akcją punktów sprzedaży firmy Samsung, okazać dokument uprawniający do zniżki i wyrazić w załączonej ankiecie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji promocji. Dokumentami uprawniającymi do zniżki są: ważna legitymacja szkolna, indeks, legitymacja studencka, a w przypadku nauczycieli zaświadczenie o zatrudnieniu w szkole lub na uczelni w charakterze nauczyciela albo wykładowcy.

Promocja umożliwia każdemu uczniowi, studentowi lub nauczycielowi zakup jednego komputera ze zniżką. Specjalna oferta “Studencie, w tym roku będzie Ci lżej” nie łączy się z innymi promocjami. Zakupu komputera przenośnego objętego promocją można dokonać w wybranych punktach sprzedaży firmy Samsung, których lista dostępna jest na stronie http://www.samsung.com/pl/experience/promotion/szkola/szkola.html.

Notebooki Samsung Serii 9 i ultrabooki Serii 5, to kompaktowe a przy tym szybkie komputery przenośne, które cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem, m.in. ze względu na długi czas pracy na akumulatorze, niezwykle małą wagę, a także szybkość działania i smukły design zwracający uwagę otoczenia.

A to już wiesz?  Debiut ekranów UHD firmy Samsung Electronics na targach IFA 2013

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy