Treści multimedialne TVP dostępne dla użytkowników Samsung Smart TV

TVP i Samsung podpisały porozumienie, na mocy którego multimedialna aplikacja internetowa VOD.TVP.PL stała się częścią platformy Samsung Smart TV. Tym samym użytkownicy telewizorów Samsung uzyskali dostęp do bazy seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych, a także do publicystyki TVP.

Multimedialna aplikacja internetowa VOD.TVP.PL, która stała się częścią platformy Samsung Smart TV, pozwala w dowolnym czasie oglądać wybrane programy emitowane przez TVP. Dzięki aplikacji użytkownicy telewizorów marki Samsung uzyskali dostęp do bogatego zasobu seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych i publicystyki − a to wszystko na dużym ekranie po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie. Dotychczas taką możliwość mieli jedynie użytkownicy serwisu vod.tvp.pl korzystający z komputerów.

Aplikacja VOD.TVP.PL umożliwia oglądanie najciekawszych i najpopularniejszych pozycji w ramówce TVP, takich jak: „Ranczo”, „rodzinka.pl”, „Instynkt”, „Tomasz Lis na żywo” czy „Makłowicz w podróży”. Producenci chcą także zaspokoić gusta i potrzeby miłośników kultury wysokiej. Już w tej chwili w aplikacji jest dostępnych ponad 50 filmów dokumentalnych oraz blisko 30 filmów fabularnych. Treści dostępne w aplikacji będą ciągle aktualizowane o emisje nowych seriali, filmów i programów publicystycznych, w tym o nowości z ramówki oraz materiały archiwalne. Niezwykle ważne dla TVP jest docieranie z audycjami misyjnymi i wysokiej kultury do szerokich grup odbiorców.

Dostęp do treści na życzenie w telewizorach Samsung Smart TV umożliwia lepszą realizację misji nadawcy publicznego dysponującego atrakcyjną ofertą programów bieżących i archiwaliów, których emisja była dotąd ograniczana przez czas dostępny w ramówce – mówi Michał Przymusiński, zastępca dyrektora Ośrodka iTVP HD w TVP S.A.

Smart TV to odpowiedź marki Samsung na coraz większe wymagania klientów. Telewizor stał się narzędziem przekazu treści dostępnych dotąd jedynie za pośrednictwem komputera. Teraz jest możliwe oglądanie programów z kontentu multimedialnego Telewizji Polskiej na dużym ekranie telewizora, co znakomicie poprawia komfort odbioru treści audiowizualnych – dodaje Marcin Bołbot, dyrektor Marketingu i Sprzedaży CE w Samsung Electonics Polska.

 ***

Samsung Smart TV to pierwsza w Polsce pełna integracja TV z internetem, z nieograniczonym dostępem do kontentu multimedialnego oraz najpopularniejszych portali i serwisów społecznościowych. To także pierwszy na świecie sklep internetowy oferujący ponad 300 gotowych aplikacji.

Authors

Related posts

One Comment;

  1. jan said:

    Przydałaby się aplikacja do oglądania na żywo przez internet programów TVP na telewizory samsung. Coś takiego co TVP zrobiła dla użytkowników systemu Android i iOS.
    Ktoś zapyta w jakim celu taka aplikacja na telewizory, przecież można włączyć program tv i oglądać. Ano dla takich osób, które mają problem z zasięgiem naziemnej telewizji cyfrowej! Ja należę do tej grupy osób…

Comments are closed.

Top