Wiadomości branżowe

Filmy z YouTube™ w formacie 3D na Samsung Smart TV

Samsung ogłosił nawiązanie współpracy z YouTube, która obejmuje wyłączne partnerstwo na wyświetlanie filmów w formacie 3D dostępnych w serwisie na telewizorach Samsung Smart TV przy użyciu udoskonalonej aplikacji YouTube

Samsung ogłosił nawiązanie współpracy z YouTube, która obejmuje wyłączne partnerstwo na wyświetlanie filmów w formacie 3D dostępnych w serwisie na telewizorach Samsung Smart TV przy użyciu udoskonalonej aplikacji YouTube on TV.

Dzięki aplikacji YouTube on TV użytkownicy Samsung Smart TV będą mieli dostęp do tysięcy filmów 3D. Możliwość umieszczania plików wideo w serwisie pozwoli im na dzielenie się swoimi przeżyciami z rodziną i przyjaciółmi. Filmy 3D w serwisie You Tube udostępnianie w jakości 720p HD są kompatybilne z różnymi urządzeniami, takimi jak: telewizory Samsung Smart TV, odtwarzacze Blu-ray, dekodery STB, telefony komórkowe i konsole do gier.

Jesteśmy szczęśliwi, że jako wyłączny partner uczestniczymy w pierwszym na świecie przeniesieniu filmów w formacie 3D z YouTube na telewizory Samsung Smart TV – powiedział Kyungsik Kevin Lee, wiceprezes działu Visual Display Samsung Electronics. – Nasze telewizory Smart TV to idealna platforma dla filmów w formacie 3D z YouTube, które konsumenci z całego świata będą od teraz mieli na wyciągnięcie ręki. Mamy nadzieję, że współpraca z serwisem You Tube wpłynie na dalszy rozwój branży 3D i telewizorów Smart TV.

Aplikacja YouTube on TV zyskała udoskonalony, intuicyjny interfejs użytkownika, dostosowany do urządzeń wielkoekranowych i telewizorów Samsung Smart TV. Uproszczona została procedura logowania oraz obsługa ekranu wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy będą mogli jeszcze łatwiej przeglądać, odtwarzać, zapisywać i oceniać swoje ulubione filmy. W ramach usługi udostępniono „spersonalizowany profil”, w którym użytkownikom proponowane są materiały bazujące na ich osobistych zainteresowaniach, a także na poprzednich zapytaniach wpisywanych do wyszukiwarki. Usługa YouTube on TV dla telewizorów Samsung Smart TV to  wszechstronne narzędzie, które jest w pełni interaktywne i umożliwia dostęp do rozrywkowych treści w zaciszu własnego domu.

Misją serwisu You Tube jest zapewnienie dostępu do wysokiej jakości filmów z każdego miejsca i przy pomocy dowolnego urządzenia – powiedział Francisco Varela, Dyrektor Globalny ds. Partnerstw z Platformami. – Filmy w formacie 3D dostępne na YouTube można teraz oglądać nie tylko w Internecie i na telefonach komórkowych, ale również na wielkoekranowych telewizorach Samsung Smart TV w wysokiej rozdzielczości.

A to już wiesz?  Ładne rzeczy! InniLiving od października w Galerii Kazimierz

Samsung Smart TV to połączenie bogatych treści, niezapomnianych doświadczeń i wygody. To nie tylko telewizor podłączony do Internetu, ale zupełnie nowy sposób na domową rozrywkę, obejmujący pakiet funkcji multimedialnych Smart Hub, kompatybilność z wieloma urządzeniami sieciowymi, elegancki design i możliwość oglądania filmów w formacie 3D.

Nowa aplikacja YouTube on TV z filmami 3D dla telewizorów Smart TV i odtwarzaczy Blu-ray marki Samsung dostępna będzie na światowych rynkach w drugiej połowie 2011 r. 


Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy