Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Kampania „Kocham Polskę za” na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych

Kampania „Kocham Polskę za” na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych
W ramach kampanii „Kocham Polskę za”, firma Samsung zachęca Polaków do odpowiedzi na pytanie za co kochają swój kraj i tym samym wspiera podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Każdy wpis na stronie www.kochampolskeza.pl

W ramach kampanii „Kocham Polskę za”, firma Samsung zachęca Polaków do odpowiedzi na pytanie za co kochają swój kraj i tym samym wspiera podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Każdy wpis na stronie www.kochampolskeza.pl to symboliczna złotówka na pomoc dla dzieci, które pozbawione są rodziny lub zagrożone jej utratą. Im więcej wpisów tym większa kwota finalnie zastanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia.

85 tysięcy powodów, aby kochać Polskę
Od połowy kwietnia Polacy pokazują, że powodów by kochać naszą ojczyznę mamy dziesiątki tysięcy. Na specjalnej stronie internetowej www.kochampolskeza.pl oraz na pięciometrowych konstrukcjach tworzących napis „♥ Polska” pojawiło się już ponad 85 000 wpisów wyrażających pozytywne emocje związane z  naszym krajem, a wszystko dzięki kampanii „Kocham Polskę” organizowanej przez firmę Samsung. Celem projektu jest nakłonienie Polaków do refleksji i odpowiedzi na pytanie dlaczego kochają swoją ojczyznę. Intencją organizatorów jest również zjednoczenie wszystkich wokół pozytywnej idei i dumy ze swojego kraju oraz uwrażliwienie na fakt, iż żyjemy w pięknym i różnorodnym miejscu, wśród ciekawych ludzi, a tak często w codziennym zabieganiu o tym zapominamy. Ambasadorem akcji jest Maciej Szczęsny.

Piszesz i pomagasz
W ramach kampanii „Kocham Polskę”, firma Samsung nie tylko przypomina o powodach, za które kochamy ten kraj, ale także wspiera podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Wszyscy, którzy wyrażą swoje pozytywne emocje związane z Polską poprzez stronę kampanii www.kochampolskeza.pl dodatkowo pomagają dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Każdy wpisany powód to jedna złotówka, która zasili konto organizacji. Im więcej wpisów tym większa kwota finalnie zastanie przekazana przez firmę Samsung dla SOS Wiosek Dziecięcych.

O Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest dla potrzebujących dzieci, a jego misją jest pomoc w kształtowaniu ich przyszłości. Organizacja wspiera dzieci organizując im dodatkowe zajęcia, pomagając w nauce, rozwijając zainteresowania, zapewniając atrakcyjny wypoczynek. Stowarzyszenie dba o to, by dzieci były samodzielne, zaradne, ale przede wszystkim, by czuły się bezpieczne. Równolegle organizacja uczy rodziców tego, jak być lepszymi opiekunami, jak pokonywać problemy, radzić sobie z prowadzeniem domu czy ze znalezieniem pracy. Wesprzeć działania SOS Wiosek Dziecięcych może każdy, kto podzieli się na stronie www.kochampolskeza.pl swoimi powodami, za które kocha Polskę.

A to już wiesz?  Nowa generacja notebooków Samsung Serii 3

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy