Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Nowa pralka Samsung Eco Bubble™ – niezwykła pojemność w wersji slim

Samsung wprowadza na rynek nową 8 kilogramową pralkę w wersji slim. Jest to najbardziej pojemne urządzenie w swojej klasie. Nowy model pralki z serii Eco Bubble wyposażony jest w wyświetlacz LED oraz technologię redukcji wibracji. Pralka

Samsung wprowadza na rynek nową 8 kilogramową pralkę w wersji slim. Jest to najbardziej pojemne urządzenie w swojej klasie. Nowy model pralki z serii Eco Bubble wyposażony jest w wyświetlacz LED oraz technologię redukcji wibracji.

Pralka WF1802XEC jest najbardziej pojemnym urządzeniem w swojej klasie. Ma zaledwie 45 cm głębokości i aż 8 kilogramów ładowności bębna. Ponadto autorska technologia Eco Bubble zastosowana przez firmę Samsung gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak15°C.

Cicha praca i niezawodne działanie

Pralka WF1802XEC została wyposażona w wyjątkowo trwały i cichy silnik Digital Inverter, który pracuje bez szczotek i koła pasowego, redukując wibracje i hałas. Dzięki specjalnemu procesorowi i zastosowanemu oprogramowaniu, proces wirowania jest cały czas kontrolowany i stabilizowany. 

Bądź EKO z Eco Bubble

Pralki z serii Eco Bubble to urządzenia, które dzięki nowoczesnym i inteligentnym rozwiązaniom technologicznym pozwalają oszczędzić energię elektryczną. Model WF1802XEC otrzymał klasę energetyczną A+++. Posiada również funkcję Eco Czyszczenie – za pomocą jednego przycisku umożliwia ona czyszczenie bębna wodą podgrzaną do temperatury 60°C, bez stosowania żadnych dodatkowych substancji chemicznych.

Sugerowana cena detaliczna

Pralka Eco Bubble WF1802XEC – 3 699 zł

hastagi na stronie:

#samsung wf1802xec#wf1802xec slim#samsung wf1802xec opinie

A to już wiesz?  W 2011 roku Samsung sprzedał 300 milionów telefonów na świecie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy