Wiadomości branżowe

Pranie przy pomocy smartfona –aplikacja Samsung Eco Bubble Wash Guide

Wraz z pojawieniem się najnowszej linii pralek Eco Bubble, Samsung udostępnił specjalną aplikację dla urządzeń z Androidem, która doradzi jak jeszcze lepiej dbać o nasze ubrania. Aplikacja jest idealna dla zagubionych w codziennych

Wraz z pojawieniem się najnowszej linii pralek Eco Bubble, Samsung udostępnił specjalną aplikację dla urządzeń z Androidem, która doradzi jak jeszcze lepiej dbać o nasze ubrania. Aplikacja jest idealna dla zagubionych w codziennych czynnościach mężczyzn. Panowie: do dzieła!


Zastanawiasz się, jaki program ustawić, aby odpowiednio uprać swoje rzeczy? Jak łączyć kolory i tkaniny, by pranie przebiegało bez niespodzianek? Nie pytaj o to swojej dziewczyny, nie odkładaj prania na później – po prostu ściągnij na swój telefon aplikację Samsung Eco Bubble Wash Guide. Aplikacja zawiera również sekcję Tips&Tricks, w której można znaleźć rady pozwalające na usunięcie trudnych plam z atramentu, kawy czy wina. 


Mobilny poradnik podpowie krok po kroku, jak właściwie dobrać wszystkie parametry w zależności od rodzaju i koloru tkaniny. O resztę zadba już pralka z technologią Eco Bubble. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu, powietrza i wody ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Wystarczy tylko właściwie posortować ubrania, i wybrać odpowiedni program – a w tym właśnie pomoże aplikacja na smartfonie.


Aplikacja dostępna jest w Android Market za darmo.


https://market.android.com/details?id=mobi.inthepocket.samsungecobubble

A to już wiesz?  Zaprojektuj własną grę i pokaż ją znajomym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy