Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Samsung promuje ekonomiczne drukowanie w akcji „Oryginalność się opłaca”

W promocyjnej akcji firmy Samsung „Oryginalność się opłaca” każdy nabywca wybranego modelu drukarki i oryginalnego tonera może otrzymać 100 złotych zwrotu na swoje konto. W kampanii tej Samsung promuje ekonomicznie drukowanie, które

W promocyjnej akcji firmy Samsung „Oryginalność się opłaca” każdy nabywca wybranego modelu drukarki i oryginalnego tonera może otrzymać 100 złotych zwrotu na swoje konto. W kampanii tej Samsung promuje ekonomicznie drukowanie, które możliwe jest dzięki oryginalnym tonerom zapewniającym wyższą wydajność, trwałość i jakość wydruków oraz funkcji Easy Eco zmniejszającej o 20 procent koszty eksploatacji urządzeń.

Firma Samsung przygotowała akcję promocyjną dla wszystkich, którzy zainteresowani są ekonomicznym i wydajnym drukowaniem. Każdy użytkownik, który w okresie do 10 października br. nabędzie jeden z wybranych modeli drukarek Samsung, a także w okresie od 13 sierpnia do 31 grudnia br. zakupi oryginalny toner do tej drukarki, może otrzymać 100 złotych zwrotu na swoje konto. Aby skorzystać z promocji wystarczy zarejestrować zakup drukarki i tonera na stronie drukarki.samsung.pl lub przesłać wypełniony formularz, dostępny także na stronie akcji, na adres: DATA SOLUTIONS Sp. z o.o., ul. Bastionowa 37, 61-663 Poznań, z dopiskiem „Oryginalność się opłaca”. Do zgłoszenia należy dołączyć dowód potwierdzenia zakupu (skan lub kopia paragonu / faktury wystawionej na osobę fizyczną). Po zweryfikowaniu zgłoszenia użytkownik otrzyma zwrot 100 złotych na konto podane w przesłanym formularzu.

Sprzęt firmy Samsung, który bierze udział w promocyjnej akcji „Oryginalność się opłaca”, to niewielka i lekka monochromatyczna drukarka laserowa ML-2165W, trzy modele wielofunkcyjnych, laserowych urządzeń drukujących 4-w-1 (SCX-3405W, SCX-3405F, SCX-3405FW) oraz oryginalny toner MLT-D101S. Regulamin akcji oraz jej szczegóły dostępne są na stronie drukarki.samsung.pl oraz pod numerem infolinii +48 61 62 50 220, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-18:00.

Eksperci firmy Samsung zalecają stosowanie oryginalnych tonerów, ponieważ zapewniają one wyższą wydajność i jakość wydruków od tańszych zamienników niepewnego pochodzenia. Gwarantują także dłuższą, bezawaryjną pracę drukarki. Dzięki oryginalnym tonerom i funkcjom ekonomicznego druku urządzenia Samsung pozwalają zredukować koszty eksploatacji. Nagrodzony sterownik Easy Eco* w drukarkach Samsung umożliwia efektywne zarządzanie opcjami druku, a w rezultacie ograniczenie kosztów eksploatacji urządzeń nawet do 20 procent przez usunięcie niepotrzebnego tekstu, obrazów lub odstępów przed rozpoczęciem druku. Eko-symulator wbudowany w sterownik pozwala określić preferencje oraz pokazuje w czasie rzeczywistym, ile zaoszczędzono energii elektrycznej, tonera i papieru. Ponadto, za jednym naciśnięciem przycisku Eco Copy, możemy aktywować zdefiniowane wcześniej funkcje druku ekologicznego – dwie kartki na jednej stronie w mniejszej rozdzielczości.

A to już wiesz?  Tab to school – tablety Samsung doskonałym narzędziem dla uczniów i studentów

* Według raportu z badań porównawczych kosztów eksploatacji przeprowadzonych przez Buyers Lab (BLI).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy