Fajne i tanie

3 nowe chłodziarko-zamrażarki w jesiennej ofercie Sharp.

3 nowe chłodziarko-zamrażarki w jesiennej ofercie Sharp.
Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp to połączenie efektownej stylistyki i najnowszych technologii. Łączą one szereg funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań dla całej rodziny. Cechą, już niemal standardowo stosowaną

Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp to połączenie efektownej stylistyki i najnowszych technologii. Łączą one szereg funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań dla całej rodziny. Cechą, już niemal standardowo stosowaną w chłodziarko-zamrażarkach tego producenta jest optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz urządzeń.

Każdy z nowych modeli chłodziarko zamrażarek Sharp, SJ-300S, SJ-340S i SJ-420S, pochwalić się może innowacyjnymi użytecznymi funkcjami. Wyposażone je m.in. w:

· pochłaniacz zapachów Ag+ Nano wykonany w technologii nanocząstek srebra, który gwarantuje, że każdy produkt znajdujący się wewnątrz urządzenia jest wolny od zapachów innej żywności;

· system chłodzenia Multi-Air-Flow równomiernie rozprowadzający powietrze i sprawiający tym samym, że w całej lodówce panuje taka sama temperatura;

· system chłodzenia No Frost gwarantujący automatyczne odszranianie.

SJ300S_IMG_Front-Version-B_RGBNowe modele proponują 3 różne pojemności: 223 litrów (SJ-300S-BE i SJ-300S-SL), 252 litrów (SJ-340S-BE i SJ-340S-SL) oraz 312 litrów (SJ-420S-BE i SJ-420S-SL).

Optymalny poziom wykorzystania powierzchni wewnętrznej możliwy był dzięki szeregowi specjalnie zaaranżowanych pojemników oraz rozwiązań. Zastosowano m.in. prowadnice umożliwiającym regulowanie przestrzeni pomiędzy półkami, specjalny pojemnik na świeżą żywność z zamykaną pokrywą, pojemnik na warzywa i owoce oraz kostkarkę do lodu. Półki wykonano z hartowanego szkła. Zamrażarki umieszczono w górnej części urządzeń.

Każda z nowych chłodziarko-zamrażarek pracuje w klasie energetycznej A, i co za tym następuje, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Wszystkie 3 modele dostępne są w kolorze srebrnym oraz beżowym.

A to już wiesz?  Pranie przy pomocy smartfona –aplikacja Samsung Eco Bubble Wash Guide

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy