Fajne i tanie

nowy czajnik KRUPS PITTSBURG z funkcją oczyszczania wody

nowy czajnik KRUPS PITTSBURG z funkcją oczyszczania wody
Miłośnicy herbaty mają możliwość przebierania w bogatej ofercie różnych gatunków tego szlachetnego napoju. By wydobyć głęboki aromat i smak herbaty, potrzebna jest odpowiednia temperatura wody.

Miłośnicy herbaty mają możliwość przebierania w bogatej ofercie różnych gatunków tego szlachetnego napoju. By wydobyć głęboki aromat i smak herbaty, potrzebna jest odpowiednia temperatura wody. Tradycyjne czajniki gotują wodę do 100˚C, która może być za wysoka dla pewnych odmian herbaty. Smak napoju zależy także w dużej mierze od jakości wody. Na polski rynek wchodzi właśnie nowy czajnik KRUPS PITTSBURG z funkcją oczyszczania wody i możliwością ustawienia szerokiego wachlarza temperatury. Amatorzy picia herbaty z pewnością docenią nowe urządzenie.

To, co wyróżnia czajnik KRUPS PITTSBURG spośród innych czajników, to możliwość wyboru optymalnej temperatury wody. Obok tradycyjnego zagotowania do 100˚C, wodę można podgrzać do 50˚ – 60˚ – 70 ˚- lub 85˚C. Po wyborze jednego z czterech zaprogramowanych poziomów, informacja o wybranej temperaturze pojawi się na wyświetlaczu. Funkcje umieszczone na rączce, sprawiają, że korzystanie z nowego czajnika KRUPS jest niezwykle praktyczne.

KRUPS-BW410-PITTSBURGPonadto, czajnik umożliwia automatyczne utrzymywanie temperatury wody. Kiedy wybrany poziom temperatury zostanie osiągnięty, automatycznie zadziała funkcja utrzymywania wody na stałym poziomie. Odpowiadająca nam temperatura zostanie utrzymana aż do 30 minut. W każdym momencie istnieje także możliwość sprawdzenia temperatury wody panującej wewnątrz czajnika, dzięki umieszczonemu na elektronicznym wyświetlaczu wskaźnikowi.

Czajnik posiada wyjątkowy system informowania o temperaturze wody za pomocą wewnętrznych efektów świetlnych. Poszczególne kolory – zielony, niebieski, granatowy, fioletowy i czerwony, poinformują nas o wybranej temperaturze.

Urządzenie posiada także innowacyjną funkcję oczyszczania wody – „Purify”. W ciągu 3 minut woda jest przegotowywana, i aż 99% bakterii zawartych w zwykłej „kranówce” ulega zniszczeniu. Dzięki temu znacznie poprawia się jakość wody, jej twardość i smak.

Czajnik zaopatrzony jest dodatkowo we wspomagane otwieranie pokrywy oraz wyjmowany anty-osadowy filtr. Po każdym zakończonym procesie podgrzewania wody zostaniemy o tym poinformowani za pomocą specjalnego sygnału dźwiękowego. Urządzenie osadzone jest na obrotowej podstawie, a wykonany ze stali nierdzewnej element grzewczy został ukryty dla wygody i walorów estetycznych konsumentów. Czajnik ma pojemność 1,5 litra.

A to już wiesz?  Samsung wprowadza innowacyjne wyświetlacze kwadratowe i przezroczyste przeznaczone dla klientów biznesowych

Czajnik w sklepach pojawi się pod koniec kwietnia, w cenie 319,99PLN.

hastagi na stronie:

#czajnik krups#czajnik krups bw 410#KRUPS Pitsburg#czajnik KRUPS pitsburg#krups pittsburgh#krups czajnik#czajnik bw 410 krups#czajnik krups pitsburg 1 5 l

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy