Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Nowe granice wytrzymałości z Samsung GALAXY Xcover

Samsung GALAXY Xcover to pierwszy smartfon w rodzinie GALAXY, który możesz zabrać na wycieczkę rowerową, na plażę czy wyprawę w góry - jest odporny na wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzi się w każdych,

Samsung GALAXY Xcover to pierwszy smartfon w rodzinie GALAXY, który możesz zabrać na wycieczkę rowerową, na plażę czy wyprawę w góry – jest odporny na wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

Superodporne telefony mają w Polsce szerokie grono wiernych fanów. Telefon nie powinien dla nich stanowić kolejnego urządzenia, które trzeba traktować ze specjalną troską, a wartościowego towarzysza podróży i użyteczne narzędzie z dostępem do internetu, poczty elektronicznej, Facebooka czy Twittera. A taki właśnie jest GALAXY Xcover – twardy, niezawodny i praktyczny.

To pierwszy ultrawytrzymały smartfon w ofercie Samsung z systemem operacyjnym Android 2.3 Gingerbread. Bateria o dużej pojemności (1500 mAh) pozwoli na długą pracę smartfona podczas wyprawy, kiedy dostęp do prądu jest ograniczony, a wbudowana latarka oświetli każdą leśną ścieżkę czy wnętrze namiotu. Podobnie jak wszystkie smartfony GALAXY, wyposażony jest w Social Hub, który ułatwia komunikację w serwisach społecznościowych, rozbudowany klient poczty push e-mail, a także dostęp do tysięcy gier i aplikacji dostępnych w Samsung Apps i Google Play. Dużą popularnością cieszą się również aplikacje, które umożliwiają dzielenie się wrażeniami z przyjaciółmi – Instagram czy Foursquare – które wzbogacą GALAXY Xcover w funkcje, które pomogą nam podczas wyprawy czy wakacyjnego wypoczynku.

Samsung GALAXY Xcover posiada czytelny ekran o przekątnej 3,65”, procesor o częstotliwości 800 MHz, 150MB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć poprzez kartę microSD (2GB w zestawie), port minijack 3,5mm do podłączenia słuchawek lub głośników oraz port microUSB.

Telefon dostępny jest na polskim rynku w cenie 849 zł.

 

Specyfikacja techniczna GALAXY Xcover:

 

System operacyjny

Android 2.3 (Gingerbread)

Wyświetlacz

3,65” HVGA (320 x 480) dotykowy, szyba Gorilla

Procesor

800MHz/ 512 MB RAM

Aparat

3MPix + lampa błyskowa LED z autofokusem

Transmisja danych

HSDPA 7,2 Mb/s, HSPUA 5,76MB/s

EDGE/GPRS 850/900/1800/1900Bluetooth 3.0

WiFi b/g/n, router WiFi, WiFi Direct

Pamięć

150MB + 2GB karta MicroSD (do 32GB)

Wideo

Nagrywanie wideo VGA (640×480)

Audio

Odtwarzacz MP3

Radio FM z RDS

Złącze słuchawkowe 3,5mm

Dodatkowe funkcje

Obudowa odporna na wilgoć i upadki (norma IP67)

Latarka LED z dedykowanym przyciskiem

Dostęp do tysięcy aplikacji i gier w Samsung Apps i Google Play

Odbiornik GPS i nawigacja Google

Przeglądarka i edycja dokumentów biurowych Polaris Office

Fizyczna klawiatura działająca pod wodą

Narzędzie komunikacyjne Social Hub

Sklep z muzyką Music Hub

Wymiary i waga

121.5 x 65.9 x 12mm,  100 g

Bateria

1500mAh

A to już wiesz?  Mistrzowie obchodzą pierwsze urodziny, a w prezencie: ponad 300 szkół zgłoszonych do II edycji programu!

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy