Wiadomości branżowe

Bezstresowa, cicha depilacja i powiew ulgi dzięki nowym depilatorom Rowenta

Bezstresowa, cicha depilacja i powiew ulgi dzięki nowym depilatorom Rowenta
Wyrywanie niepotrzebnych włosków wraz z cebulkami jest najskuteczniejszą metodą pozbywania się ich na długi czas. Kobiety o wrażliwej skórze z pewnością znają uczucie zmagania się z bólem, który towarzyszy tym

Wyrywanie niepotrzebnych włosków wraz z cebulkami jest najskuteczniejszą metodą pozbywania się ich na długi czas. Kobiety o wrażliwej skórze z pewnością znają uczucie zmagania się z bólem, który towarzyszy tym torturom. Dodatkowym źródłem stresu jest hałas wytwarzany przez niektóre urządzenia. To sprawia, że depilacja bynajmniej nie kojarzy się z czymś przyjemnym. Marzenie o zawsze gładkich, aksamitnych nogach bez cierpienia towarzyszącemu depilacji staje się teraz możliwe dla każdej z nas! Przedstawiamy nową kolekcję depilatorów Rowenta Fresh Extreme oraz Rowenta Silence, które są ekstremalnym przełomem w bezbolesnej i bezstresowej depilacji.

Teraz, gdy na wiosnę wraz z pierwszymi promieniami słońca w każdej kobiecie budzi się potrzeba bycia piękną, nowe depilatory Rowenta Fresh Extreme staną się prawdziwym przebojem. Wyposażone w wyjątkowo skuteczny system redukcji bólu, sprawią, że depilacja będzie kojarzyła się z chwilami beztroski. Komfort i estetykę użytkowania potęgują miękkie przyciski urządzenia oraz wykończenie w kolorze złota.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest wzmocniony nawiew powietrza, który jest skierowany dokładnie na miejsce depilacji w momencie usuwania włosa, co natychmiast eliminuje uczucie bólu. Urządzenie doskonale sprawdza się w depilacji całego ciała, również miejsc najbardziej wrażliwych. By zminimalizować jakiekolwiek doznanie bólu, zostało dodatkowo wyposażone w system kulek masujących.                                                                                    

Ergonomiczna, ruchoma głowica, składająca się z 24 precyzyjnych pęset, niezwykle dokładnie usuwa wszystkie włoski bez ich ścinania, a wzmocnione oświetlenie diody Vision sprawia, że nawet najcieńsze i najkrótsze włoski nie umkną uwadze. Rowenta Fresh Extreme posiada dodatkowo trzy nasadki – do depilacji pach, bikini i mikropeelingu oraz funkcję golarki i trymera. Stylowa, elegancka obudowa dostępna jest z wykończeniami w kolorze białego i żółtego złota. W komplecie znajduje się także eleganckie etui. Cena modelu EP8430: 390 zł brutto. W sprzedaży dostępny jest również model 2 w 1 Rowenta Fresh Extreme EP7320 w cenie 330 zł brutto oraz model EP7210 w cenie 270 zł brutto.

A to już wiesz?  Ładne rzeczy! InniLiving od października w Galerii Kazimierz

Kolejną propozycją na bezstresową depilację jest linia Rowenta Silence. To niezwykle ciche urządzenie zapewni spokój i dyskrecję podczas depilacji. Innowacyjna technologia Silence została stworzona z myślą o kobietach wymagających, które uskarżały się na głośną pracę depilatorów wzmagającą uczucie bólu i nie zapewniającą dyskrecji. Podwójnie dźwiękoszczelna osłona urządzenia stwarza idealną hermetyczność, w efekcie czego dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz. Ponadto, w celu amortyzacji wibracji, obudowa została wykonana z miękkiego materiału. Dodatkowym atutem jest niezwykle kobiecy design nowych depilatorów, z wykończeniami w kolorze różowego i białego złota.

Nowa głowica depilująca o ergonomicznym kształcie, zaopatrzona w 24 precyzyjne pęsety idealnie dostosowuje się do kształtu ciała, usuwając nawet najmniejsze włoski wraz z cebulkami. System kulek masujących wpływa na niezwykłą delikatność urządzenia i koi doznania dyskomfortu.

Model EP5320 posiada funkcję golarki oraz 3 dodatkowe nasadki – do depilacji pach, bikini oraz nasadke do mikropeelingu. Cena modelu EP5320 wynosi 230 zł brutto. W sprzedaży dostępny jest również model Rowenta Silence Basic EP5210 w cenie 200 zł brutto.

Nowe depilatory zostały objęte wyjątkowymi promocjami.

Do opakowania każdego nowego depilatora Rowenta dołączony jest elegancki zestaw do manicure. Kupując depilator z linii Fresh Extreme można otrzymać stylowy, portugalski ręcznik kąpielowy.

Promocja „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy” daje możliwość wypróbowania depilatorów Rowenta do 31.12.2009 r. i jeśli nie spełnią one oczekiwań, całkowity koszt zakupu zostanie zwrócony.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy