Wiadomości branżowe

Mistrzowie w kuchni

Mistrzowie w kuchni
Kuchnia stała się miejscem nie tylko praktycznym, ale także stylowym. Marka Moulinex słynie z produktów AGD, które pozwalają w szybki i prosty sposób osiągać profesjonalne rezultaty, jednocześnie wyznaczając trendy w

Kuchnia stała się miejscem nie tylko praktycznym, ale także stylowym. Marka Moulinex słynie z produktów AGD, które pozwalają w szybki i prosty sposób osiągać profesjonalne rezultaty, jednocześnie wyznaczając trendy w designie urządzeń kuchennych. Na wiosnę przedstawiamy Państwu nową, pełną metalicznych kolorów kolekcję Moulinex, która doda blasku każdej kuchni. W skład kolekcji wchodzą: roboty kuchenne Masterchef 8000 oraz nowa linia blenderów ręcznych Hapto Click and Mix.

Robot kuchenny Masterchef 8000 oraz blendery ręczne Hapto Click and Mix to propozycja dla kobiet aktywnych, które szukają urządzeń łatwych w obsłudze, kompaktowych, z dużą mocą. Nową kolekcję docenią także za jej nowoczesny i elegancki styl.

Robot Kuchenny Masterchef 8000: Mistrz Kuchni zawsze pod ręką

Nowy robot Masterchef 8000 jest kompaktowym, wielofunkcyjnym urządzeniem, które jak przystało na Mistrza Kuchni gwarantuje profesjonalne rezultaty bez zbędnego wysiłku. Nowoczesne, stylowe wzornictwo, niewielkie rozmiary oraz pionowy kształt urządzenia to wyraz przyszłościowych trendów na rynku robotów kuchennych. Dzięki wymiennym elementom urządzenie można stosować do krojenia, siekania, ucierania, wyrabiania ciasta, miksowania koktajli oraz wyciskania świeżych soków z owoców. Szeroki komin misy umożliwia dodawanie dużych kawałków produktów, a specjalna technologia napędu zapewnia doskonałą wydajność, co znacznie skraca czas przygotowywania posiłków. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, wyposażony w dwustronne metalowe tarcze o zwiększonej ilości noży, daje gwarancję wysokiej jakości i wytrzymałości. Miłośników świeżych soków ucieszy system wyciskarki do cytrusów Direct Service, który pozwala na bezpośrednie przelanie soku do naczynia. Nowy robot ma moc 850 W i jest zaopatrzony w różne pomocne akcesoria: blender o pojemności 1,5 l, metalowy nóż, dwustronną metalową tarczę do ucierania ziemniaków, parmezanu oraz czekolady, dwustronną metalową tarczę do ucierania i krojenia w plastry na średnią grubość, metalową trzepaczkę do ubijania, szpatułkę oraz praktyczny pojemnik do przechowywania ostrych akcesoriów. Dzięki wygodnemu schowkowi na przewód sieciowy minimalizujemy powierzchnię, którą zajmuje urządzenie. Dodatkowo do każdego egzemplarza dołączona jest ilustrowana, kolorowa książka zawierająca 36 smacznych przepisów, które można wyczarować przy pomocy elektrycznego Mistrza.

A to już wiesz?  W portfelu mniej gotówki niż przed rokiem

Masterchef 8000 dostępny jest także w bogatszej wersji FP 652, wyposażonej dodatkowo w specjalny plastikowy nóż do wyrabiania ciasta oraz dwustronny metalowy dysk do ucierania i krojenia w plastry na drobno. Model FP 652 jest również wzbogacony o sokowirówkę z metalowym sitem filtrującym dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów wyciskania soków ze świeżych owoców. Niepowtarzalny, nowoczesny design urządzenie zawdzięcza metalowemu panelowi.

Cena modelu FP 650 wynosi: 579,99 zł brutto, model FP 652 dostępny jest w cenie 679,99 zł brutto.

Hapto Click and Mix: poręczny i elegancki

Kolejna propozycja dla wymagających kobiet to nowy, elegancki i niezwykle silny blender Moulinex Hapto Click and Mix DD406. To kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie o mocy 700 W sieka mięso, kruszy lód, potrafi przygotować pyszny koktajl oraz ubić pianę z jajek. Działanie nowego blendera opiera się na prostej i bardzo praktycznej koncepcji ‘’Click&Mix” czyli możliwości wymiany 4 ultra – kompaktowych ostrzy za jednym kliknięciem. Dla bezpieczeństwa i łatwej identyfikacji, poszczególne ostrza zostały oznaczone różnymi kolorami w zależności od funkcji.

Wyjątkowo długa nóżka miksująca oraz wygodne „górne" położenie przycisku sterowania prędkością zapewniają pełną kontrolę nad urządzeniem oraz łatwość użytkowania. Wysokiej jakości metalowa końcówka miksująca oraz metalowy korpus wpływają na niezwykłą wytrzymałość blendera . Nowy Hapto Click and Mix wyposażony jest dodatkowo w plastikowy pojemnik, który ma podwójne zastosowanie – można w nim przechowywać ostrza oraz przygotowywać pyszne mleczne lub owocowe koktajle, orzeźwiające soki, a także ubijać puszystą pianę oraz kruszyć lód.

Cena blendera Hapto DD406 wynosi: 339,99 zł brutto.

W sprzedaży dostępne są również dwa inne modele w niższej cenie: model plastikowy z metalową końcówką miksującą Hapto Click and Mix DD405, w cenie 279, 99 zł brutto oraz model DD404 z plastikową obudową, w cenie 239, 99 zł brutto.

A to już wiesz?  Panasonic zdobywcą Kryształowej Statuetki Marki Godnej Zaufania

Więcej na www.moulinex.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy