Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Angielski z aplikacją empik school w telewizorach Samsung Smart TV

Angielski z aplikacją empik school w telewizorach Samsung Smart TV
Na platformie  Samsung Smart TV jest już dostępna edukacyjno-informacyjna aplikacja empik school. Aplikacja przeznaczona jest dla osób, które chcą podnieść poziom znajomości języka angielskiego i szukają wygodnego,

Na platformie  Samsung Smart TV jest już dostępna edukacyjno-informacyjna aplikacja empik school. Aplikacja przeznaczona jest dla osób, które chcą podnieść poziom znajomości języka angielskiego i szukają wygodnego, nowoczesnego oraz niestandardowego sposobu nauki. Za jej pośrednictwem można doskonalić umiejętność posługiwania się językiem angielskim w czasie spotkań i prezentacji biznesowych oraz rozmów rekrutacyjnych.

W skład aplikacji wchodzą ćwiczenia i seminaria biznesowe, testy językowe, gra w języku angielskim oraz informacje o empik school. Użytkownicy mogą korzystać z materiałów wideo, ćwiczeń wymowy lub grać i uczyć się jednocześnie. Aplikacja została stworzona i zaprojektowana tak, aby w jak największym stopniu odpowiadać potrzebom potencjalnych użytkowników. Jest wygodna i łatwa w obsłudze, a w przyszłości będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe tematy ćwiczeń i materiały wideo.

Jednym z elementów strategii empik school jest podążanie za najnowszymi trendami w edukacji i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Zależy nam na obecności tam, gdzie są nasi aktualni i potencjalni słuchacze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą Samsung – empik school dostarcza wysokiej jakości kontent dydaktyczny, a Samsung innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wiążemy z tym projektem duże oczekiwania. Chcemy, żeby platforma była ciekawym urozmaiceniem i dodatkiem do kursów – zarówno dla słuchaczy empik school jak i innych użytkowników. Wystarczy włączyć telewizor, aby otrzymać nie tylko atrakcyjną, ale również skuteczną pomoc językową, z której można skorzystać w każdej chwili. Zamierzamy kontynuować pracę nad aplikacją, jak również planujemy wdrożenie kolejnych modułów – powiedział Krzysztof Grabowski, Dyrektor Departamentu IT Learning Systems Poland sp. z o.o..

empik school jest już 22 polską aplikacją, z której mogą korzystać posiadacze telewizorów Samsung Smart TV oraz odtwarzaczy Blu-ray z aplikacją Smart Hub. Na platformie Samsung Smart TV dostępnych jest już ponad 28 tysięcy materiałów wideo, w tym filmy, seriale, serwisy informacyjne, aplikacje muzyczne i radiowe.

A to już wiesz?  „Samsung inspiruje w kuchni” – podejmij wyzwanie i zdobądź nagrody

Jesteśmy dumni z aplikacji empik school oraz z faktu współpracy z Learning Systems Polska Sp. z o.o.. Jest to pierwszy w Polsce widget edukacyjny przygotowany wspólnie z polskim dostawcą treści. Mamy nadzieję, że użytkownicy docenią nową pozycję w naszej ofercie i fakt, że dzięki dostępowi do internetu w telewizorze mają możliwość korzystania z gotowych materiałów edukacyjnych, co tworzy idealne warunki do rozwoju swoich umiejętności – uważa Michał Wojciechowski, Marketing Coordinator Samsung Smart TV. Coraz większą popularność aplikacji i koncepcji Smart TV potwierdziły też zakończone właśnie targi Consumer Electronics Show (CES). Samsung pokazał nowe telewizory z wbudowaną kamerą i mikrofonami. Dzięki nowym funkcjom będziemy mogli włączać i wyłączać telewizor, regulować poziom głośności i aktywować wybrane aplikacje, uruchomimy także przeglądarkę internetową. Wszystko to zmieni sposób zarówno interakcji z telewizorem, jak i sposób w jaki korzystamy z aplikacji – dodaje Wojciechowski.  

Na całym świecie jest już dostępnych ponad 1400 aplikacji dla telewizorów Samsung Smart TV, a w ciągu ostatnich dwóch lat wzrosła również liczba deweloperów współpracujących z Samsung – z 550 do 25 000.  Polska należy też do ścisłej czołówki pod względem ilości pobrań aplikacji na telewizory ze sklepu Samsung Apps TV. Zajmuje drugie miejsce w Europie, wyprzedzając takie kraje, jak Wielka Brytania, Francja, Hiszpania i Włochy. W ostatnich miesiącach blisko połowa sprzedanych telewizorów firmy Samsung, to właśnie telewizory Smart TV – ponad 50% z nich podłączana jest już do internetu.

empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 45 placówkach w ciągu roku zdobywa lub podnosi swoje umiejętności językowe ponad 50 000 osób. empik school oferuje szeroką gamę kursów językowych do wyboru. Oprócz najbardziej popularnych języków: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, na życzenie można również nauczyć się tych bardziej egzotycznych, takich jak japoński, arabski, czy chiński.

A to już wiesz?  Rodzinny weekend FIFA 14 z Robertem Lewandowskim

Studenci empik school na co dzień mogą korzystać z wielu dodatkowych elementów wspomagających naukę języka, takich jak: konwersacje językowe, kawiarenka internetowa, biblioteczka językowa, czy platforma ćwiczeń językowych online. Teraz mogą także szlifować język angielski, korzystając z aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy