Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Router LTE Samsung B3800

Router LTE Samsung B3800
Samsung Electronics Polska rozszerza portfolio o rozwiązania LTE. Pierwszym z nich jest router B3800 dostępny w sieci Plus, umożliwiający współdzielenie sygnału w technologii LTE dla urządzeń WiFi. Dodatkowo, oferuje kilkugodzinną

Samsung Electronics Polska rozszerza portfolio o rozwiązania LTE. Pierwszym z nich jest router B3800 dostępny w sieci Plus, umożliwiający współdzielenie sygnału w technologii LTE dla urządzeń WiFi. Dodatkowo, oferuje kilkugodzinną pracę na baterii.

Wraz z rozwojem superszybkiego mobilnego dostępu do Internetu do technologii LTE 100Mb/s, Samsung rozszerza swoją ofertę w Polsce o produkty współpracujące z tym standardem. Pierwszym urządzeniem wprowadzonym na rynek jest mobilny router B3800.

Router B3800 obsługuje transmisję danych w najszybszych obecnie dostępnych mobilnych technologiach LTE i HSPA+. Pozwala to na podłączenie do 10 urządzeń Wi-Fi, dzięki czemu w ramach jednej sieci może np. pracować kilku użytkowników, drukarka lub telewizor z SmartTV. Bateria o pojemności 1650 mAh oferuje czas nieprzerwanej pracy do 4,6 godziny, dzięki temu możliwe jest szybkie stworzenie mobilnego punktu dostępu do internetu gdziekolwiek jesteś.

A to już wiesz?  Przenośna nagrywarka Blu-ray firmy Samsung z funkcją odtwarzania trójwymiarowych filmów w rozdzielczości Full HD

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy