Fajne i tanie Laptopy Zakupy

Internet i laptop w salonach Orange – prezent na święta

Chcesz kupić sobie wspaniały prezent? A może masz zamiar sprezentować laptopa komuś, komu się bardzo przyda, zwłaszcza, jeśli od razu jest z wbudowanym modemem? Orange

Chcesz kupić sobie wspaniały prezent? A może masz zamiar sprezentować laptopa komuś, komu się bardzo przyda, zwłaszcza, jeśli od razu jest z wbudowanym modemem?

Orange przygotował specjalną ofertę zestawów nowoczesnych notebooków i kart modemowych dla klientów, zainteresowanych korzystaniem z możliwości, jakie daje mobilny Internet w pracy, w szkole i w domu.

Od początku grudnia klienci zainteresowani wykorzystaniem mobilnego Internetu w Orange, w ramach ofert Twój Internet skierowanej do klienta indywidualnego oraz Business Everywhere dedykowanej klientom biznesowym mogą zakupić jeden z dwóch nowoczesnych notebooków firm HP i Maxdata wyposażonych w niezawodne karty modemowe PC.

laptop-rece-praca350.jpg

Karty obsługują dostępne na polskim rynku technologie transmisji danych, w tym najnowszą i najszybszą technologię HSDPA.

Abonent może zakupić jeden z dwóch dostępnych w ramach oferty laptopów oraz jedną z dwóch dostępnych w ramach promocji kart modemowych służących do transmisji danych.

hastagi na stronie:

#orange laptop za 1 zł#Internet z laptopem 2011#orange laptop za 1 zł 2011#internet z notebookiem#orange notebook za 1 zł#laptop za 1 zł 2011#orange laptop 2011#laptop orange 2011#notebook internet#laptop za 1 zł orange

A to już wiesz?  Boom na kursy informatyczne w szkołach ponadpodstawowych w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy