Fajne i tanie

Vitacuisine Gourmand – dla miłośników zdrowych deserów

Vitacuisine Gourmand – dla miłośników zdrowych deserów
Odpowiednio zbilansowany i dobrze przygotowany posiłek jest podstawą zdrowego stylu życia. Wraz z nadejściem wiosny na sklepowych półkach pojawiają się świeże owoce i warzywa. Z

Odpowiednio zbilansowany i dobrze przygotowany posiłek jest podstawą zdrowego stylu życia. Wraz z nadejściem wiosny na sklepowych półkach pojawiają się świeże owoce i warzywa. Z myślą o konsumentach, którzy pragną cieszyć się piękną sylwetką nie rezygnując z pysznych deserów, marka Tefal przedstawia parowar Vitacuisine Gourmand, wyposażony w specjalne, szklane kubeczki.

Vitacuisine Gourmand został wzbogacony o kilka funkcjonalnych rozwiązań. Jedną z nowości są dołączone do niego szklane kubeczki, w których w łatwy sposób można przygotować pyszne musy, desery i nie tylko. Dzięki temu posiłki przyrządzone w parowarze nie muszą kojarzyć się z nudą. Nowe akcesoria pozwalą przyrządzić wyjątkowe, lekkostrawne desery np. deser z twarożku i malin, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych miłośników zdrowego jedzenia.

Tefal-Vitacuisine-Gourmand-VS7001Funkcja Vitamin+ umożliwia zachowanie cennych witamin i mikroelementów w przygotowywanych posiłkach. Urządzenie posiada nierdzewne koszyki, dzięki którym potrawy podczas gotowania są całkowicie rozdzielone, a ich zapachy i smaki nie mieszają się. Wyjątkowa, dwustronna taca umożliwia zarówno duszenie w sosie, jak i przygotowywanie potraw na parze. Daje to możliwość kreowania wyjątkowego oryginalnego obiadu.

Gotowanie na parze to prosty i skuteczny sposób na pyszny i zdrowy posiłek. Bez użycia soli i tłuszczu przyrządzane dania zachowują niezbędne witaminy, a potrawy zatrzymują wszystkie minerały i pierwiastki odżywcze. Dodatkowo parowar pozwala zaoszczędzić czas i urozmaicić codzienny jadłospis.

Nowy model posiada również ulepszone, bardziej nowoczesne wzornictwo oraz chromowaną podstawę. Do urządzenia dołączone zostały nowe przepisy na oryginalne i zdrowe posiłki.

Parowary Tefal zostały objęte promocją konsumencką. W kwietniu i maju przy zakupie urządzenia konsumenci mogą otrzymać wagę łazienkową Premio w prezencie.

Vitacuisine Gourmand VS7001 jest dostępny w sprzedaży od marca, w cenie 619,99PLN.

hastagi na stronie:

#tefal vitacuisine przepisy#desery z parowaru#tefal parowar przepisy#desery na parze#vitacuisine przepisy#deser z parowaru#parowar przepisy#parowar tefal przepisy#przepisy na dania z parowaru tefal#przepisy na parowar tefal

A to już wiesz?  Samsung Athletic Cup 2011 - kolejne eliminacje regionalne zakończone

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy