Fajne i tanie

Wyjątkowe mikołajki z choinką w roli głównej

6 grudnia w Poznaniu był najbardziej magicznym dniem Świętego Mikołaja w Polsce. Mimo padającego deszczu, prawdziwe tłumy Wielkopolan zgromadziły się na Starym Rynku, aby dokończyć

6 grudnia w Poznaniu był najbardziej magicznym dniem Świętego Mikołaja w Polsce. Mimo padającego deszczu, prawdziwe tłumy Wielkopolan zgromadziły się na Starym Rynku, aby dokończyć tworzenie choinkowego łańcucha i podziwiać powietrzny występ Teatru Ocelot, który zaprezentował zapierające dech w piersiach akrobatyczne show. Wieczorem gościnnie wystąpił zespół Audiofeels z repertuarem kolędowym. Zaśpiewała także znana poznańska wokalistka, Kasia Rościńska, wykonując m. in. utwór „Crazy”. Uroczystego zapalenia lampek na choince dokonał Prezydent Miasta Ryszard Grobelny. Gospodarzami wydarzenia byli Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Choinka podbiła serca mieszkańców Wielkopolski już tydzień wcześniej. 28 listopada pojawiła się w Poznaniu i po przejeździe głównymi ulicami miasta stanęła na Starym Rynku. Każdy mógł odwiedzić strefy kawowe Jacobs Krőnung, w których oprócz gorącej, aromatycznej kawy można było otrzymać wyjątkową gwiazdkę. Każda podpisana gwiazdka stała się ogniwem dołączonym do świątecznego łańcucha zawieszonego 6 grudnia na choince. Wielki łańcuch ostatecznie liczył ponad 15 tysięcy ogniw.
choinka-teatr-ocelot
Wielkopolanie twierdzili, że wydarzenie było najpiękniejszym prezentem jaki miasto Poznań i jego mieszkańcy mogli otrzymać w dniu Świętego Mikołaja. Wspólne dekorowanie choinki zainaugurowało przedświąteczną atmosferę i dostarczyło wielu emocji, które zostaną z uczestnikami wydarzenia, podobnie jak piękna choinka, aż do połowy stycznia. Dla firmy Kraft Foods Polska S.A. najważniejsza jest atmosfera, jaką udało się stworzyć w trakcie spotkania – radość z bycia razem, zarówno w trakcie dołączania gwiazdek do wspólnego łańcucha, jak i w trakcie słuchania kolędowego repertuaru zespołu Audiofeels.

Wielkie emocje towarzyszyły także losowaniu głównych nagród w loterii świątecznej – wyjazdów rodzinnych na ferie zimowe i eleganckich ekspresów do kawy.

„Choinka dekorowana radością była niezwykłym spotkaniem, pełnym rodzinnego ciepła, wielu emocji towarzyszących składaniu życzeń na gwiazdkach i wzajemnej serdeczności. Liczba osób, która tego dnia odwiedziła Stary Rynek przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania” – powiedziała Agnieszka Kępińska, przedstawiciel firmy Kraft Foods Polska.

A to już wiesz?  Samsung promuje ekonomiczne drukowanie w akcji „Oryginalność się opłaca”

Informacje o marce:

Jacobs jest jedną z wiodących marek Kraft Foods. Jej tradycje sięgają Niemiec końca XIX wieku, kiedy 26-letni Johann Jacobs otworzył własny sklep z kawą w Bremie w 1895 roku. Najbardziej znanym produktem marki jest kawa mielona Jacobs Krönung, powstająca z najwyższej jakości ziaren kawy z najlepszych plantacji na świecie. Tajemnica Królewskiego Aromatu Jacobs Krönung kryje się w procesie mielenia chłodzonych ziaren kawy, dzięki któremu Jacobs Krönung zachowuje pełne bogactwo aromatu. Jacobs Krönung to marka numer 1 na rynku kawy w Polsce oraz zdecydowany lider segmentu Premium, z 96% rozpoznawalnością wśród konsumentów*.

Kraft Foods Polska S.A.

W Polsce firma obecna jest od 1992 roku. Marki Kraft Foods w Polsce to: kawy: Jacobs i Maxwell House, czekolady: Milka, Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3 Bit oraz oraz ciastka: LU GO, LU Petitki i Petitki Lubisie, Pieguski, Złotokłose, Pierniczki Alpejskie, Delicje i krakersy TUC. Firma Kraft Foods Polska S.A. jest liderem na rynku kawy
i ciastek w Polsce, zajmując jednocześnie wiodącą pozycję na rynku wyrobów czekoladowych**.

* IPSOS, badanie BHT

**Nielsen Retail Audit – 2009 r.

hastagi na stronie:

#role na choinke

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy