Wiadomości branżowe

Odkryj piękno swoich włosów z Rowentą

Każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo przy świątecznym stole, gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Zbliża się także czas karnawałowych zabaw, gdzie piękna fryzura jest elementem obowiązkowym. Z myślą o konsumentkach, które pragną

Każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo przy świątecznym stole, gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Zbliża się także czas karnawałowych zabaw, gdzie piękna fryzura jest elementem obowiązkowym. Z myślą o konsumentkach, które pragną błyskawicznie i profesjonalnie ułożyć włosy, Rowenta proponuje obrotową szczotkę modelującą włosy BRUSH ACTIV. Urządzenie gwarantuje doskonałe rezultaty stylizacji fryzur, przy czym jest niezwykle praktyczne i łatwe w obsłudze.


 W gorączce przedświątecznych przygotowań i towarzyszącej temu krzątaninie ciężko znaleźć czas na układanie eleganckich fryzur, nie wspominając już o wizycie u fryzjera. Co więcej, tradycyjna metoda modelowania włosów przy użyciu szczotki i suszarki bywa bardzo czasochłonna. Dwie ręce zajęte i trudność w ułożeniu włosów z tyłu głowy to dodatkowe wyzwanie. Rowenta BRUSH ACTIV rozwiązuje te problemy. Wymarzoną fryzurę można osiągnąć szybko i bez wysiłku!  


Obrotowa szczotka BRUSH ACTIV służy zarówno do suszenia, modelowania, jak i podkręcania włosów. Jest wyposażona w dwie szczotki o różnych wielkościach, co pozwala na układanie pięknych fryzur zarówno z krótszych jak i dłuższych włosów. W zależności od tego, czy chcemy wywinąć, czy podwinąć włosy, można wybrać kierunek obrotu szczotki.


Aby nie zniszczyć włosów podczas stylizacji, obie szczotki Rowenta BRUSH ACTIV są wyposażone w bardzo miękkie i delikatne włosie. Emitowane jony ujemne niwelują elektryzowanie się włosów i ułatwiają układanie. Szczotki posiadają ceramiczną powłokę, która wzmacnia efekt jonizacji, równomiernie rozkładając ciepło. Dzięki temu włosy są gładkie i błyszczące.


Duża moc 1000 W pozwala na szybkie suszenie i modelowanie włosów. Rowenta BRUSH ACTIV posiada również regulację siły nadmuchu i regulację prędkości obrotów szczotki. Prędkość obrotów można precyzyjnie dopasować do długości włosów. Dwustopniowa regulacja nawiewu powietrza pozwala odpowiednio dobrać moc do ułożenia konkretnej fryzury.


Stylizacja włosów przy użyciu obrotowej suszarko-lokówki Rowenta BRUSH ACTIV daje nieograniczone możliwości w układaniu fryzur i ułatwia każdej kobiecie codzienne zmagania z fryzurą.

A to już wiesz?  Samsung rozpoczyna masową produkcję pierwszych w branży pamięci 3D Vertical NAND Flash

 Rowenta BRUSH ACTIV dostępna jest w sprzedaży w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju w cenie 339,99 PLN.


 


 


INFORMACJE O FIRMIE:


Marka Rowenta w Polsce jest obecna od dawna, zaś oficjalnie od roku 1992, kiedy to w Warszawie powstało jej pierwsze przedstawicielstwo w naszym kraju. Od tego czasu zdobywa stale rosnące grono użytkowników, którzy doceniają przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo, innowacyjne cechy i wysoką jakość produktów.


Rowenta oferuje bogatą gamę drobnego sprzętu elektrycznego. Znana jest z żelazek, suszarek do włosów, depilatorów, maszynek do strzyżenia, odkurzaczy, a także z produktów kuchennych, takich jak czajniki czy ekspresy do kawy. 


Z każdym rokiem oferta marki Rowenta wzbogacana jest o nowe, innowacyjne produkty o wyjątkowym, harmonijnym wzornictwie.


 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy