Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Aplikacja iplex dostępna w telewizorach Samsung Smart TV

Aplikacja iplex dostępna w telewizorach Samsung Smart TV
Do szerokiego grona polskojęzycznych aplikacji dostępnych w Smart Hub dołącza iplex – widget jednego z najpopularniejszych dostawców materiałów VoD w Polsce. Iplex znacząco poszerza możliwości wyboru wśród

Do szerokiego grona polskojęzycznych aplikacji dostępnych w Smart Hub dołącza iplex – widget jednego z najpopularniejszych dostawców materiałów VoD w Polsce. Iplex znacząco poszerza możliwości wyboru wśród tytułów filmowych, jakie daje platforma Samsung Smart TV  zwiększając ich ilość o ponad 1500 filmów.

Do najliczniejszego wśród dostępnych na polskim rynku portfolio aplikacji w telewizorach, jakim może pochwalić się Samsung, dołącza iplex. W repertuarze aplikacji znajdzie się 1500 darmowych filmów oraz dodatkowo 5 superprodukcji z oferty premium: „24 Godziny”, „Adaptacja”, „Iris”, „Babylon A.D.” oraz „Ziemia Niczyja”. Wśród pozycji dostępnych nieodpłatnie są również filmy prezentowane na dużych imprezach filmowych, takich jak Festiwal Filmów Rosyjskich SPUTNIK, Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDOC i Planete Doc.

Nowy widet iplex dla Samsung Smart TV  będzie dostępny nie tylko w telewizorach Smart TV, ale także w modelach wyposażonych w [email protected] (seria C z 2010 roku). Można będzie korzystać z szerokiej oferty filmów także za pośrednictwem odtwarzaczy Blu-Ray z serii D i C, współpracujących z telewizorami bez funkcji Smart TV czy [email protected]

Samsung oferuje polskim użytkownikom telewizorów wyposażonych w Smart Hub blisko 28 000 bezpłatnych materiałów wideo dostępnych dzięki aplikacjom. Korzysta z nich już niemal 60 000 osób, co oznacza, że aż 1/3 wszystkich posiadaczy telewizorów ze Smart Hub podłącza je do Internetu. 

A to już wiesz?  Polacy przebiegli ponad 334 tys. by pomóc dzieciom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy