Moulinex

Kuchenne Roboty Moulinex

Marka Moulinex słynie z produktów AGD, które oszczędzają nasz czas, a innowacje technologiczne wprowadzane wraz z nowymi produktami wyznaczają trendy w gamie urządzeń kuchennych. Tak jest również w przypadku nowego robota kuchennego Adventio, który idealnie spełni oczekiwania konsumentów wraz z nadchodząca wiosną. Wśród produktów na wiosnę, które Moulinex proponuje wszystkim lubiącym pyszną zabawę jest również znana już kompaktowa sokowirówka Vitae dostępna tym razem

Marka Moulinex słynie z produktów AGD, które oszczędzają nasz czas, a innowacje technologiczne wprowadzane wraz z nowymi produktami wyznaczają trendy w gamie urządzeń kuchennych. Tak jest również w przypadku nowego robota kuchennego Adventio, który idealnie spełni oczekiwania konsumentów wraz z nadchodząca wiosną. Wśród produktów na wiosnę, które Moulinex proponuje wszystkim lubiącym pyszną zabawę jest również znana już kompaktowa sokowirówka Vitae dostępna tym razem w nowym kolorze.

Robot Kuchenny Adventio

Nowe roboty Adventio marki Moulinex to propozycja dla konsumentów pragnących w krótkim czasie i łatwo przygotować np. zdrowy koktajl, lekką zupę, świeżą sałatkę lub ciasto. Adventio łączy bowiem w sobie zarówno tradycyjny mikser, blender jak i wyciskarkę do cytrusów.

W dwóch nowych modelach Adventio FP6031 i FP6021 zastosowano między innym innowacyjną funkcję Twin System. Umożliwia ona, poprzez zastosowanie podwójnego systemu napędowego, użycie misy i blendera równocześnie. W ten sposób możemy przygotować w tym samym czasie dwie różne potrawy.

Idealnym rozwiązaniem jest system mocowania kielicha blendera. Wystarczy odsunąć pokrywę ochronną otworu i nałożyć kielich. Usprawnia to pracę i umożliwia przygotowywanie wielu potraw i składników prawie jednocześnie.

Cechą szczególnie wartą podkreślenia jest kompaktowość Adventio. Poprzez zastosowanie wspólnej podstawy dla blendera i misy, oszczędzamy miejsce w kuchni. Urządzenie jest łatwe do przechowywania, a pojemnik na akcesoria, który schowany jest w misie dodatkowo porządkuje pracę.

Za łatwość obsługi Adventio odpowiedzialny jest jeden czytelny przełącznik, który obsługuje zarówno misę jak i blender. Przełącznik posiada funkcję dwustopniowego regulatora prędkości i funkcję pulse, dającą dodatkowe przyśpieszenie obrotów.

Marka Moulinex jak zawsze zadbała o nowoczesne wzornictwo. Zaokrąglone kształty i jasna kolorystyka uatrakcyjniają wygląd Adventio.

Nowe modele wyposażone są w misę o pojemności 2,2L, blender o pojemności 1,25L, nóż metalowy, tarcze do tarcia, ucierania i krojenia w plastry, tarcze emulgacyjną i wyciskarkę do cytrusów.

A to już wiesz?  Polska premiera notebooka firmy Samsung z Serii 9

Spośród dodatkowych udogodnień Adventio FP6031 posiada funkcję Maxipress umożliwiającą przygotowanie przecierów i puree. Model FP6021 natomiast wyposażony został w plastikowe mieszadło do przygotowywania gęstego ciasta.

Adventio posiada moc 700W, skuteczną i szybką pracę. Cena modelu FP6021 wynosi 359,99 PLN, natomiast modelu FP6031 to 429,99 PLN.

Sokowirówka Vitae

Sokowirówka Vitae to idealne urządzenie, które pozwoli nam otrzymać pełne witamin soki i napoje – niezastąpioną dawkę witamin w okresie przesilenia wiosennego i sezonu letniego.

Sokowirówka Vitae, teraz poza żółtym również dostępna w nowym białym kolorze, posiada dwie prędkości pracy umożliwiające dostosowanie tych parametrów do potrzeb użytkownika. Pozycja prędkości pracy zależy od rodzaju owoców: soczyste owoce wymagają innej prędkości pracy sokowirówki niż owoce twarde. Niższą prędkość używamy dla soczystych owoców: pomidorów, pomarańczy (około 10 000 obrotów/min). Używając natomiast prędkości wyższej z łatwością poradzimy sobie z owocami twardymi: jabłka, marchew (około 12 800 obrotów/min).

Aby ułatwić nalewanie przygotowanego wcześniej napoju zastosowano system bezpośredniego przepływu soku do szklanki. Dodatkowo, aby do szklanki wlać czysty sok, Vitae posiada specjalne sito za stali nierdzewnej.

W modelu Vitae zastosowano bezpieczną blokadę uniemożliwiającą pracę urządzenia bez dokładnego umieszczenia pokrywy jak również system antypoślizgowy, co gwarantuje pełny komfort pracy.

Vitae posiada system przechowywania kabla sieciowego, umożliwiający dostosować jego długość do potrzeb i ułatwia przechowywanie sokowirówki. Urządzenia ma moc 200 W, jego cena natomiast to 199,99 PLN.

hastagi na stronie:

#bullet express forum#bulet expres#bullet expres#robot wielofunkcyjny z sokowirówką#buliet expres

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy