Fajne i tanie Wiadomości branżowe

6 miesięcy pełnej oferty telewizji n na kartę z telewizorem Samsung Smart TV

Samsung oraz platforma n przygotowały specjalną ofertę dla nowych klientów. Każdy, kto zakupi objęty promocją telewizor Samsung Smart TV oraz moduł nCAM HD otrzyma dostęp do pełnej oferty telewizji n na kartę na 6 miesięcy. W

Samsung oraz platforma n przygotowały specjalną ofertę dla nowych klientów. Każdy, kto zakupi objęty promocją telewizor Samsung Smart TV oraz moduł nCAM HD otrzyma dostęp do pełnej oferty telewizji n na kartę na 6 miesięcy. W wybranych sieciach sprzedaży istnieje również możliwość przetestowania modułu nCAM HD przez 14 dni.

Wybrane modele telewizorów Samsung Smart TV z linii 2012 zostały przystosowane do odbioru telewizji n na kartę. Użytkownik nie potrzebuje już dekodera, ani dodatkowego pilota. Wystarczy podłączyć do telewizora antenę satelitarną oraz specjalną kartę nCAM HD, która zastępuje dekoder. Telewizor zainstaluje oprogramowanie oraz automatycznie zaktualizuje listę kanałów operatora. Wszystkie telewizory Samsung Smart TV pozwalają na bezpłatny odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Dodatkowo wybrane modele z tunerem satelitarnym DVB-S, umożliwiają oglądanie setek darmowych kanałów satelitarnych, a w połączeniu modułem nCAM HD, także 43 kanałów, w tym 20 w jakości HD. Użytkownik może też korzystać z funkcji typowych dla dekoderów do telewizji cyfrowej takich jak lista kanałów, EPG (elektroniczny przewodnik po kanałach), napisy, wybór ścieżki dźwiękowej czy kontrola rodzicielska bezpośrednio na telewizorze. Poprawna współpraca obu produktów, telewizorów Smart TV oraz modułu nCAM HD, została potwierdzona certyfikatem platformy n. Dodatkowo po podłączeniu do telewizora dysku USB możemy skorzystać z funkcji nagrywania programów.

Oferta telewizji n na kartę to nie tylko atrakcyjne programy, ale także wygodna forma korzystania z usług platformy n. Nie wymaga podpisywania umowy – użytkownik doładowuje konto o interesujące go pakiety w dowolnym momencie. Kanały platformy n są dostępne bezpośrednio po podłączeniu modułu nCAM HD, aktywowaniu usługi sms-em i podłączeniu anteny satelitarnej bezpośrednio do telewizora.

Każda osoba, która zakupi w promocji w terminie 1 czerwca – 31 lipca 2012r., objęty akcją telewizor Samsung Smart TV oraz moduł nCAM HD na jednym dowodzie zakupu, aktywuje moduł nCAM HD oraz zarejestruje się poprawnie na stronie www.n.samsung.pl do dnia 31 sierpnia, otrzyma standardowe 3 miesiące pełnej oferty na start oraz kolejne doładowanie na następne 3 miesiące. Zostanie ono uruchomione w terminie 90 dni od daty rejestracji. Tym samym po spełnieniu szczegółowych warunków promocji użytkownik otrzyma możliwość korzystania z pełnej oferty n na kartę łącznie przez 6 miesięcy.

A to już wiesz?  Jeśli poczta, to poczta.wp.pl

Promocja jest prowadzona w sieciach Media Expert, Media Markt, Saturn Planet oraz sklepie internetowym RTV Euro AGD (www.euro.com.pl).Więcej informacji oraz lista modeli telewizorów Samsung Smart TV objętych akcją dostępna jest pod adresem http://www.n.samsung.pl

Zapraszamy także do obejrzenia materiału wideo http://youtu.be/zrj-zefyhpg

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy