Wiadomości branżowe

Czerwona linia Moulinex – dla wielbicieli nowoczesnego designu

Już w październiku dostępna będzie nowa, wyróżniająca się niepowtarzalnym designem linia produktów Moulinex: robot kuchenny Masterchef 8000, blender ręczny Hapto oraz sokowirówka Smith XXL w kolorze rubinu.  Jest to

Już w październiku dostępna będzie nowa, wyróżniająca się niepowtarzalnym designem linia produktów Moulinex: robot kuchenny Masterchef 8000, blender ręczny Hapto oraz sokowirówka Smith XXL w kolorze rubinu.  Jest to propozycja dla osób nowoczesnych, które stawiają na styl i oryginalność kuchennych urządzeń.


Robot Kuchenny Masterchef  8000:  Robot Masterchef 8000 jest kompaktowym, wielofunkcyjnym urządzeniem, które jak przystało na Mistrza Kuchni gwarantuje profesjonalne rezultaty bez zbędnego wysiłku.  Pionowy kształt urządzenia to wyraz przyszłościowych trendów na rynku robotów kuchennych. Metalowy korpus w kolorze głębokiej czerwieni robi ogromne wrażenie i sprawia, że nie sposób oderwać  od niego wzroku.


Dzięki wymiennym elementom urządzenie można  stosować  do krojenia,  siekania, ucierania, wyrabiania ciasta, miksowania koktajli oraz wyciskania świeżych soków z owoców. Szeroki komin misy umożliwia dodawanie dużych kawałków produktów, a specjalna technologia napędu zapewnia doskonałą wydajność, co znacznie skraca czas przygotowywania posiłków. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, wyposażony w dwustronne metalowe tarcze o zwiększonej ilości noży, daje gwarancję wysokiej jakości i wytrzymałości. Miłośników świeżych soków ucieszy system wyciskarki do cytrusów Direct Service, który pozwala na bezpośrednie przelanie soku do naczynia. Nowy robot ma moc 850 W i jest zaopatrzony w różne pomocne akcesoria: blender o pojemności 1,5 l, metalowy nóż, dwustronną metalową tarczę do ucierania ziemniaków, parmezanu oraz czekolad oraz dwie dwustronne metalowe tarcze do ucierania i krojenia w plastry na drobno i na średnią grubość, metalową trzepaczkę do ubijania, szpatułkę oraz praktyczny pojemnik do przechowywania ostrych akcesoriów. Dzięki wygodnemu schowkowi na przewód sieciowy minimalizujemy powierzchnię, którą zajmuje urządzenie. Dodatkowo do każdego egzemplarza dołączona jest ilustrowana, kolorowa książka zawierająca 36 smacznych przepisów, które można wyczarować przy pomocy elektrycznego Mistrza.


Nowy robot Moulinex Masterchef 8000 jest już dostępny w sprzedaży od września, w cenie 700 zł brutto.

A to już wiesz?  Radio ZET – nowa aplikacja muzyczna na Samsung Smart TV

 


Blender Hapto: poręczny  i elegancki


Blender Moulinex Hapto jest kompaktowym, wielofunkcyjnym urządzeniem o mocy 700 W, które sieka mięso, kruszy lód, potrafi przygotować pyszny koktajl oraz ubić pianę z jajek. Unikalny design nowego blendera sprawi, że stanie się on prawdziwym przedmiotem pożądania miłośniczek oryginalnych, kuchennych gadżetów. Działanie blendera Hapto opiera się na prostej i bardzo praktycznej koncepcji ‘’Click&Mix’’ czyli możliwości wymiany 4 ultra – kompaktowych ostrzy za jednym kliknięciem. Dla bezpieczeństwa i łatwej identyfikacji, poszczególne ostrza zostały oznaczone różnymi kolorami w zależności od funkcji.


Długa nóżka miksująca oraz wygodne „górne” położenie przycisku sterowania prędkością zapewniają pełną kontrolę nad urządzeniem oraz łatwość użytkowania. Wysokiej jakości metalowa końcówka miksująca oraz metalowy korpus wpływają na niezwykłą wytrzymałość blendera. Nowy Hapto wyposażony jest dodatkowo w plastikowy pojemnik, który ma podwójne zastosowanie – można w nim przechowywać ostrza oraz przygotowywać pyszne mleczne lub owocowe koktajle, orzeźwiające soki, a także ubijać puszystą pianę oraz kruszyć lód.


Cena blendera Hapto DD406G72 wynosi: 339,99 zł brutto.


 


Sokowirówka Smith XXL: odrobina luksusuTo, co wyróżnia nową sokowirówkę Moulinex Smith XXL, spośród innych urządzeń tego typu, to nie tylko doskonałej jakości soki, jakie serwuje, ale także niepowtarzalny wygląd. Elegancki korpus wykonany ze stali nierdzewnej, w kolorze rubinu, sprawi że nowe urządzenie będzie ozdobą każdej kuchni. Przyrządzanie ulubionych soków będzie teraz nie tylko smaczną i zdrową aktywnością, ale także prawdziwą przyjemnością dla oka.


W nowej sokowirówce zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania, wpływające na niezwykłą łatwość i szybkość obsługi urządzenia. System Direct Fruit to wyjątkowo szeroki komin w rozmiarze XXL, o średnicy 85 mm, który umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw. Specjalne sito filtrujące ze stali nierdzewnej pozwala uzyskać maksymalne efekty przetwarzania. Natomiast najwyższa technologia silnika DC o mocy 1000W zapewnia stałą prędkość obrotów przy przetwarzaniu nawet najtwardszych warzyw i owoców. Nowe urządzenie jest bardzo bezpieczne w obsłudze, zostało zaopatrzone w system bezpieczeństwa chroniący przed uruchomieniem urządzenia, gdy pokrywa nie jest prawidłowo założona. Sokowirówka ma dwa stopnie prędkości, zaopatrzona jest w dwulitrowy wyjmowany pojemnik na pulpę oraz pojemnik na sok o pojemności 1,25 l. z separatorem pian, który pozwala oddzielić sok od piany przy nalewaniu do szklanki.

A to już wiesz?  Moda wkracza na smartfony i tablety Samsung

Sokowirówka Moulinex Smith XXL będzie dostępna w sprzedaży
od października, w cenie 650 zł brutto.


 


Więcej na www.moulinex.pl.


 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy