Kursy j

Dobre i tanie kursy językowe

Jest świetne miejsce, gdzie możesz uczyć się dowolnego języka. Wyobraź sobie, ze nie trzeba wychodzić z domu, ale siedzieć sobie w nim spokojnie i uczyć się języków obcych przez internet. I to nie z płyty czy z jakiegoś panelu, gdzie nie ma wykładowcy. Możesz uczyć się angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego i jeszcze innych języków z własnym, żywym

Jest świetne miejsce, gdzie możesz uczyć się dowolnego języka. Wyobraź sobie, ze nie trzeba wychodzić z domu, ale siedzieć sobie w nim spokojnie i uczyć się języków obcych przez internet. I to nie z płyty czy z jakiegoś panelu, gdzie nie ma wykładowcy. Możesz uczyć się angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego i jeszcze innych języków z własnym, żywym lektorem.

Właśnie podczas kursów online możesz mieć zajęcia z wykładowcą. Oczywiście, w czasie kursu indywidualnego zajęcia masz sam na sam z lektorem, a w czasie kursu w grupie, jesteś Ty, nauczyciel i dwie lub trzy inne osoby będące z Tobą w grupie.
Jakie korzyści? Te kursy się bardzo opłacają. Wiesz dlaczego? Ponieważ płacisz tyle, ile w tradycyjnej szkole językowej lub jeszcze mniej, a masz tylko 2 lub 3 osoby w grupce. To prawie jak indywidualne zajęcia.

Poza tym, nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazdy. Zajęcia z super-wykładowcami, naprawdę dobrymi. W dodatku, jeżeli jesteś zabiegany i nie masz dużo czasu, możesz wybrać dowolną lub nietypową porę zajęć. Wystarczy, ze dogadasz się z innymi z grupki i z lektorem, albo wybierzesz kurs indywidualny, i nie ma problemu – możesz wybrać dowolną porę zajęć.

Wiesz jakie są u nich ceny? Za cały kurs semestralny (52 lekcje) płacisz tylko 699 zł, a jeżeli nie jesteś uczniem ani studentem, to płacisz 799 zł. Ale bardzo się to opłaca. W tradycyjnej szkole językowej płacisz taką samą kwotę, a jesteś w aż 8 czy nawet 15 osobowej grupie. A tu masz tylko 2 albo 3 osoby oprócz Ciebie. Albo jesteś sam z lektorem. Wtedy cena jest wyższa, ale warto mieć ten komfort. Wtedy kosztuje to 45 zł – jedna lekcja. Teraz jest super promocja na angielski indywidualny, i lekcja kosztuje tylko 25 zł.

Jeżeli chcesz, zobacz sam ich stronę: http://www.kursy-online.pl/

A to już wiesz?  Dwa wyświetlacze i jeszcze więcej animacji – aparaty kompaktowe Samsung 2View

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy