Aktualności BIZNES Handel

Kontigo zwiększa zasięg na mapie Warszawy

Data publikacji: 2020-06-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kontigo zwiększa zasięg na mapie Warszawy
Kategoria: BIZNES, Handel

W piątek, 3 lipca, w galerii Atrium Targówek zostanie uruchomiony sklep sieci Kontigo, oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet.

Kontigo zwiększa zasięg na mapie Warszawy BIZNES, Handel - W piątek, 3 lipca, w galerii Atrium Targówek zostanie uruchomiony sklep sieci Kontigo, oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet.

W piątek, 3 lipca, w galerii Atrium Targówek zostanie uruchomiony sklep sieci Kontigo, oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet. To już 11. punkt sprzedaży marki na mapie stolicy. Z okazji otwarcia na klientki nowego sklepu będą czekać rabaty, upominki oraz karty podarunkowe.

Koncept Kontigo powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia indywidualną obsługę oraz unikatowy asortyment, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. W asortymencie sieci dostępny jest najszerszy wachlarz kosmetyków naturalnych na polskim rynku, a także liczne kosmetyki azjatyckie.

Atrakcje dla pierwszych klientek

Stolica jest dla Kontigo priorytetowym miejscem do rozwoju i budowania relacji z obecnymi i potencjalnymi klientkami. Debiutujący w Atrium Targówek sklep będzie 11. punktem sprzedaży tej sieci w Warszawie. Mieszkanki Warszawy, które odwiedzą nowy sklep w dniu otwarcia, mogą liczyć na specjalne atrakcje, upominki i zniżki. Tego dnia będzie obowiązywał rabat do 40 proc. na cały asortyment, a na pierwsze klientki czekać będą karty podarunkowe o wartości 25 zł.

Ambitne plany rozwoju

Kontigo jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci sklepów kosmetycznych w Polsce, liczącą ponad 30 placówek. Jeszcze w tym roku firma planuje kolejne otwarcia w galeriach w całej Polsce. Jednym z wyróżników Kontigo jest spersonalizowana, profesjonalna obsługa klientek, stąd też sieć koncentruje się na sukcesywnym zwiększaniu zasięgu placówek stacjonarnych. Firma prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem sklepu online.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kontigo zwiększa zasięg na mapie Warszawy BIZNES, Handel - W piątek, 3 lipca, w galerii Atrium Targówek zostanie uruchomiony sklep sieci Kontigo, oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

hastagi na stronie:

#kontigo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #konsument