Aktualności BIZNES Handel

McDonald’s otworzy restaurację w Quick Park Sulechów

Na terenie parku handlowego Quick Park w Sulechowie zostanie otwarta restauracja

Data publikacji: 2017-01-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: McDonald’s otworzy restaurację w Quick Park Sulechów
Kategoria: BIZNES, Handel

Na terenie parku handlowego Quick Park w Sulechowie zostanie otwarta restauracja McDonald’s.

McDonald’s otworzy restaurację w Quick Park Sulechów BIZNES, Handel - Na terenie parku handlowego Quick Park w Sulechowie zostanie otwarta restauracja McDonald’s.

Na terenie parku handlowego Quick Park w Sulechowie zostanie otwarta restauracja McDonald’s. Lokal będzie w pełni wyposażony z wydzieloną częścią McCafe, funkcją McDrive, ogródkiem z miejscami siedzącymi oraz placem zabaw dla dzieci. Otwarcie Quick Park Sulechów wraz z restauracją jest zaplanowane na drugą połowę 2017 roku.

McDonald’s to najbardziej rozpoznawalna na świecie sieć restauracji szybkiej obsługi, oferująca jedzenie typu fast food, ale również sałatki, słodycze, kawę czy herbatę. Obecnie w całym kraju działa blisko 400 restauracji w ponad 150 miastach. Dziennie lokale McDonald’s odwiedza pół miliona klientów.

– Z przyjemnością mogę ogłosić, że przy naszym parku handlowym powstanie pierwsza w regionie restauracja McDonald’s. Doskonała lokalizacja – skrzyżowanie drogi ekspresowej S3 oraz krajowej 32 – sprawia, że restauracja wraz z galerią handlową będzie doskonałą atrakcją nie tylko dla okolicznych mieszkańców, ale również miejscem odpoczynku podróżnych – mówi Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR Real2B Development.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem centrum Quick Park Sulechów odpowiada firma Mallson Polska.

QUICK PARK SULECHÓW

Quick Park Sulechów będzie pierwszym parkiem handlowym w okolicy. Na terenie obiektu zostanie otwartych 7 sklepów, m.in.: supermarket, sklep odzieżowy, sklep sportowy, RTV Euro AGD i drogeria, o łącznej powierzchni najmu 3 tys. m2. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie 100 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Quick Park Sulechów zlokalizowany będzie bezpośrednio przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych miasta: drogi ekspresowej S3, łączącej Gorzów Wielkopolski z Zieloną Górą oraz drogi krajowej nr 32 biegnącej z Poznania do granicy z Niemcami.

Projekt Quick Parku opracowało biuro architektoniczne MOFO Architekci.

A to już wiesz?  Wirtualne bliźniaki, ograniczanie emisji i ekspresowe dostawy

***
Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

***
Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami. 

***
Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
McDonald’s otworzy restaurację w Quick Park Sulechów BIZNES, Handel - Na terenie parku handlowego Quick Park w Sulechowie zostanie otwarta restauracja McDonald’s.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy