Wiadomości branżowe

Nowe modele suszarek Rowenty na wiosnę

Ciepła pogoda zachęca do pozbycia się zimowych czapek. Myślimy o tym, by pięknie wyglądać i zachwycać swoją fryzurą. Marka Rowenta wprowadza nowości w trzech liniach suszarek do włosów: Powerline, Studio Dry oraz Moveling. Linia

Ciepła pogoda zachęca do pozbycia się zimowych czapek. Myślimy o tym, by pięknie wyglądać i zachwycać swoją fryzurą. Marka Rowenta wprowadza nowości w trzech liniach suszarek do włosów: Powerline, Studio Dry oraz Moveling.


Linia Powerline została stworzona specjalnie dla kobiet poszukujących suszarki o profesjonalnym designie i gwarantującej błyskawiczne rezultaty.


Oba modele CV4930 i CV4952  pełne są funkcjonalnych rozwiązań. Aby zyskać większą objętość fryzury do wyboru jest dyfuzor oraz specjalny koncentrator – dla perfekcyjnego efektu końcowego. Oba urządzenia posiadają także przydatną funkcję nadmuchu zimnego powietrza, aby po suszeniu zamknąć łuskę włosa, uzyskując blask fryzury. Dodatkowo suszarki posiadają zdejmowaną tylną kratkę, uchwyt do powieszenia dla większego komfortu przechowywania oraz przewód sieciowy o długości 2 metrów. 


Rowenta Powerline CV4930 zaopatrzona jest w funkcję jonizacji powietrza, która zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Dodatkowo posiada technologię ceramiczną zapewniającą blask i profesjonalny wygląd fryzury po wysuszeniu. Maksymalna moc urządzenia to 2300W. Dla idealnego dopasowania mocy urządzenia do potrzeb użytkowniczek, do wyboru jest aż 6 możliwości ustawiania temperatury i prędkości. Model Powerline CV4930 dostępny jest w białym kolorze, w cenie 159,00PLN.


W nowym urządzeniu Rowenta CV4952, uwagę przykuwa specjalny design zaprojektowany dla Elite Model Look. Moc i temperaturę można regulować na trzech poziomach, a maksymalna moc to 2200W. Suszarka dostępna jest w kolorze czarnym, w cenie 119,00 PLN.


Kolejną nowością jest linia suszarek Studio Dry. Suszarki zostały stworzone głównie z myślą o młodych, aktywnych kobietach, poszukujących kompaktowej suszarki, łączącej moc i wygodę użytkowania. W linii Studio Dry dostępne są dwa nowe modele:
CV4220 oraz CV4212.


Duża moc – 2000W zapewnia szybkie rezultaty suszenia i doskonałe efekty. Kompaktowość urządzeń gwarantuje łatwość ich przechowywania oraz wygodę w obsłudze. Obie suszarki posiadają koncentrator i funkcję nadmuchu zimnego powietrza. Specjalny uchwyt do powieszenia oraz możliwość ustawienie temperatury i mocy w trzech trybach, zapewniają większy komfort użytkowania. Dodatkowo Rowenta CV4220 wyposażona jest w funkcję jonizacji i dyfuzor dla doskonalszego efektu stylizacji.                                      

A to już wiesz?  Warszawo, odetchnij


Model dostępny jest w sklepach w cenie 99 PLN. Natomiast Rowentę CV4212 Elite w proponowanej cenie 89 PLN będzie można nabyć od maja.
Rowenta stworzyła także linię Moveling adresowaną do wszystkich członków rodziny, którzy z pewnością docenią dwa nowe modele: CV4021 i CV 4011.


Obydwa urządzenia wyposażone są w poręczny koncentrator i nadmuch zimnego powietrza. Posiadają także funkcję ustawiania temperatury i dynamiki suszenia w trzech zakresach. Zapewniając większą wygodę użytkowania, Rowenta zaopatrzyła urządzenia w zdejmowaną kratkę oraz uchwyt do powieszenia.  


Model CV4021 o mocy 1700W w kolorze ciemnego granatu będzie dostępny w sprzedaży od maja, w cenie 69 PLN. Drugi model: CV4011 z mocą 1500W i odcieniu ciemnego fioletu, trafi na sklepowe półki w kwietniu w sugerowanej cenie 59 PLN. 


Wiosenne zmiany pojawią się także w  linii Rowenta Sign. Od maja pojawi się nowy model Sign Travel CV1152 pod marką Rowenta for Elite Model Look. Funkcjonalną cechą urządzenia jest składana rączka, dzięki której suszarka będzie zajmować mniej miejsca. Cena urządzenia to 79 PLN.

INFORMACJE O FIRMIE:


Marka Rowenta w Polsce jest obecna od dawna, zaś oficjalnie od roku 1992, kiedy to w Warszawie powstało jej pierwsze przedstawicielstwo w naszym kraju. Od tego czasu zdobywa stale rosnące grono użytkowników, którzy doceniają przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo, innowacyjne cechy i wysoką jakość produktów.


Rowenta oferuje bogatą gamę drobnego sprzętu elektrycznego. Znana jest z żelazek, suszarek do włosów, depilatorów, maszynek do strzyżenia, odkurzaczy, a także z produktów kuchennych, takich jak czajniki czy ekspresy do kawy. 


Z każdym rokiem oferta marki Rowenta wzbogacana jest o nowe, innowacyjne produkty o wyjątkowym, harmonijnym wzornictwie.


 


Więcej informacji dostępnych na www.rowenta.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy