Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Odkurzacz Samsung Rambo SC9670 – większa moc, większe możliwości

Odkurzacz Samsung Rambo SC9670 – większa moc, większe możliwości
Na polskim rynku pojawił się nowy model bezworkowego odkurzacza Samsung Rambo. Dużo większa moc regulowana w rączce na podczerwień, pojemna, podwójna komora i wyjątkowy design – to właśnie nowy odkurzacz Samsung Rambo.Odkurzacz Samsung

Na polskim rynku pojawił się nowy model bezworkowego odkurzacza Samsung Rambo. Dużo większa moc regulowana w rączce na podczerwień, pojemna, podwójna komora i wyjątkowy design – to właśnie nowy odkurzacz Samsung Rambo.

Odkurzacz Samsung SC9670 wykorzystuje technologię Neo Spiral – jest to optymalnie zaprojektowany system przepływu powietrza, który pozwala uzyskać wysoką wydajność separacji zanieczyszczeń i brudu. Urządzenie posiada składającą się z dwóch części komorę Super Multi Chamber, która zapewnia większą moc ssącą oraz wyższą skuteczność czyszczenia. Konstrukcja komory pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni mieszcząc aż o 20% więcej zanieczyszczeń niż standardowe komory o takich samych wymiarach. Przy codziennym użytkowaniu nabiera znaczenia fakt, że dzięki lepszemu wyłapywaniu cząsteczek kurzu i innych odpadów z powietrza nie docierają one do filtra, co zapobiega jego zatykaniu i zmniejszaniu mocy urządzenia.

Siła ssąca nowego odkurzacza Samsung działa o 20% dłużej niż w modelach standardowych, dlatego użytkownicy nie są narażeni na częsty problem, jakim jest wypadanie zanieczyszczeń po odłączeniu szczotki. Model ten wyposażony jest także w węglowy filtr HEPA13, który sprawia, że kurz nie wydostaje się na zewnątrz, a wydmuchiwane z odkurzacza powietrze jest zawsze czyste. Filtr stanowi także skuteczną ochronę przed alergenami.

Odkurzacz Rambo jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Zamiast standardowych worków posiada pojemnik na odpady zaprojektowany w taki sposób, by jego opróżnianie było higieniczne i łatwe. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało we wskaźnik zapełnienia pojemnika. Użytkownik może w miarę potrzeby regulować moc ssącą, używając do tego regulatora na podczerwień zainstalowanego w rączce. Urządzenie  wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną dodatkową szczotkę Parquet Master. Posiada ona dużą powierzchnię oraz miękkie wykończenie, co stanowi idealną opcję do czyszczenia podłóg, np. parkietu. Wygodę użytkowania zwiększa także zastosowanie teleskopowych rur aluminiowych.

A to już wiesz?  Wygraj 1000 zł w Nowym Roku 2010 podczas Turnieju Fotograficznego

 Odkurzacz trafi do sprzedaży w czerwcu br.

Sugerowana cena detaliczna 1 299 zł. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy