Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Świąteczna roz(g)rywka z Angry Birds

Świąteczna roz(g)rywka z Angry Birds
25 poziomów zimowej zabawy czyli Angry Birds w świątecznej odsłonie – Advent Challenge na Google Chrome – podbijają serca fanów na całym świecie. Nowej wersji gry towarzyszy specjalny poziom i konkurs z Samsung GALAXY

25 poziomów zimowej zabawy czyli Angry Birds w świątecznej odsłonie – Advent Challenge na Google Chrome – podbijają serca fanów na całym świecie. Nowej wersji gry towarzyszy specjalny poziom i konkurs z Samsung GALAXY Note do wygrania – wziąć udział w rozgrywce można poprzez note.angrybirds.com.

Zabawa Agry Birds Advent Challenge dla Google Chrome ruszyła 1 grudnia – każdego dnia, do Świąt Bożego Narodzenia, odblokowywany jest nowy poziom zimowej zabawy. Poziom z 5 grudnia – Winter Wonderland – został zainspirowany Samsung GALAXY Note. Urządzenie jest również nagrodą dla osoby, która osiągnie i zarejestruje najwyższy wynik dla tej właśnie części gry. Konkurs trwa do 31 grudnia br. i mogą wziąć w nim udział gracze z całego świata poprzez witrynę Angry Birds Winter Wonderland: note.angrybirds.com. Fani gry znajdą na stronie również kartki świąteczne i jeszcze jedną niespodziankę – grę-układankę z ulubionymi bohaterami.

Jest to kolejny wspólny projekt Samsung i Rovio – wcześniej firmy współpracowały przy okazji premiery smartfona Samsung GALAXY S II. Fani Angry Birds i tym razem docenili starania obu partnerów – stronę Angry Birds Winter Wonderland w pierwszym tygodniu grudnia odwiedziło ponad pół miliona fanów!

O Samsung GALAXY Note

GALAXY Note to nowa kategoria urządzenia mobilnego łącząca możliwości smartfonu i tabletu. Jego najwyższej jakości ekran HD Super AMOLED o przekątnej 5,3 cala pozwala nie tylko cieszyć się multimediami ale też swobodnie tworzyć treści z użyciem zaawansowanego rysika S-Pen. Błyskawiczną i bezproblemową pracę nowego urządzenia gwarantują dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.4 GHz we współpracy z systemem operacyjnym Google Android 2.3.

Sugerowana cena producenta GALAXY Note na polskim rynku to 2599 zł brutto.

A to już wiesz?  Najcenniejsze zasoby polskiej kultury w zasięgu pilota

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy