Wiadomości branżowe

Zimowe niespodzianki od marki Moulinex

Firma Moulinex, wiodący producent urządzeń AGD i ekspert w dziedzinie produktów do przygotowywania potraw, zaprezentował najnowszy asortyment. W jego skład wchodzi Odacio 3 - wieloczynnościowy robot kuchenny, dodatkowo wzbogacony o maszynkę do

Firma Moulinex, wiodący producent urządzeń AGD i ekspert w dziedzinie produktów do przygotowywania potraw, zaprezentował najnowszy asortyment. W jego skład wchodzi Odacio 3 – wieloczynnościowy robot kuchenny, dodatkowo wzbogacony o maszynkę do mielenia mięsa, Home Bread – wypiekacz do chleba z funkcją opóźnionego startu, a także maszynka do mięsa Charlotte HV4 wyposażona w wyciskarkę do cytrusów oraz blender Optipro z wielofunkcyjną misą i metalową końcówką miksującą ze stali nierdzewnej.


Odacio 3 Duo Super Maxipress


Najnowszy Odacio 3 to ulepszony wieloczynnościowy robot kuchenny, dodatkowo wzbogacony o maszynkę do mielenia mięsa, dzięki której znacznie zwiększa swoją funkcjonalność.


Bogato wyposażony robot, to niezastąpiona pomoc w kuchni, dzięki której szybko uzyskasz najlepszy efekt w przyrządzaniu różnorodnych posiłków. Jest to produkt uniwersalny, spełniający bardzo wiele przydatnych funkcji. Robot posiada sokowirówkę, blender i wyciskarkę do cytrusów. Dzięki nim z łatwością przyrządzimy świeże, pyszne i zdrowe soki, koktajle czy surówki. Odacio 3 posiada także trzepaczkę do ubijania piany, nóż do ugniatania ciasta, rozdrabniacz a nawet maszynkę do mielenia mięsa. Chcąc przygotować puree czy przeciery, do dyspozycji mamy System Maxipress umożliwiający nam osiągnięcie odpowiedniej konsystencji potraw. Metalowe tarcze, trzepaczka i nóż gwarantują wysoką precyzję i trwałość. Dodatkowo Odacio 3 zawiera nowoczesny system bezpieczeństwa i funkcję Clip System z odłączaną rączką, która zapewnia łatwe mycie i przechowywanie urządzenia.


Dzięki połączeniu tych wszystkich możliwości w jedno wielofunkcyjne urządzenie, zaoszczędzimy nie tylko czas, ale także miejsce w kuchni. Cena katalogowa Odacio 3 Duo Super Maxipress wynosi 899,99 PLN.


Wypiekacz do chleba Home Bread


Chleb odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, dostarcza nam minerałów, protein, witamin i błonnika. Dzięki wypiekaczowi Home Bread zawartość tych składników, rodzaj chleba, jego wielkość i smak, zależą od nas.


Moulinex stworzył wypiekacz do chleba, który każdemu w bardzo prosty i szybki sposób pozwoli przygotować pyszny i pachnący chleb. Jeśli mamy ochotę na chleb z ziarnami, chleb żytni, kukurydziany czy pieczywo ze śliwkami, nic prostszego. Wystarczy wrzucić składniki, włączyć odpowiedni program i pozostaje już tylko czekać na przepyszny bochenek chleba według naszej receptury.


A to już wiesz?  Łukasz Leśniewski najszybszym kierowcą w turnieju SHIFT 2

Urządzenie posiada 12 programów przygotowanych specjalnie do wyrabiania i pieczenia pieczywa oraz przygotowywania powideł. Okienko w pokrywie oraz misa z powłoką nieprzywierającą ułatwiają obsługę wypiekacza. Ciekawą funkcją jest opóźniony start, dzięki któremu budząc się rano otrzymujemy świeżo przygotowany i jeszcze ciepły chleb. Cena katalogowa urządzenia wynosi 349,99 PLN.


Maszynka do mielenia mięsa Charlotte HV4 (ME401141)


Moulinex powiększył ofertę maszynek do mielenia mięsa o nowy model Charlotte HV4. Dzięki temu urządzeniu przygotowanie kotletów mielonych, steków rybnych czy pulpecików, zajmie kilka chwil.


Standardowo moc urządzenia wynosi 500W, ale przy dużym obciążeniu moc silnika wzrasta do 1000W. Charlotte została wyposażona w metalową głowicę mielącą, dwa metalowe sitka do mięsa, trzy formy do przygotowywania steków oraz nakładkę masarską, dzięki której bez problemu przyrządzimy pyszne kiełbaski.


Dodatkowo atrakcyjną funkcją bogato wyposażonej Charlotte jest wyciskarka do cytrusów oraz przystawka służącą do szatkowania i krojenia. Wydajność maszynki to 1 kg/min, a jej cena katalogowa wynosi 349,99 PLN.


Bender ręczny Optipro


Optipro to bogato wyposażony bender ręczny, który ułatwi nam pracę w kuchni i zaoszczędzi cenne miejsce.


Blender Optipro wyróżnia się kompaktowym rozmiarem oraz licznymi możliwościami zastosowania. Urządzenie to rozdrabnia, ubija, przeciera, miesza i miksuje. W skład wyposażenia wchodzi pojemnik do koktajli, sosów i majonezów oraz specjalny rozdrabniacz o pojemności 150 ml, który świetnie się sprawdza podczas przygotowywania posiłków dla dzieci. Zdejmowana końcówka miksująca ze stali nierdzewnej, metalowa trzepaczka do ubijania i sześciostopniowa regulacja pracy sprawią, że możemy przygotować wiele różnych potraw.


Dodatkowo w skład zestawu wchodzi wielofunkcyjna dwulitrowa misa z wkładkami do krojenia i ucierania, dzięki której możliwości blendera znacznie wzrastają. Moc 700 W gwarantuje natomiast niezawodną pracę i siłę działania. Cena katalogowa blendera Optipro wynosi 399,99 PLN.

A to już wiesz?  Dwa telefony w jednym – Samsung Galaxy Y Duos

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy