Wiadomości branżowe

100 filmów od ipla tylko w telewizorach Samsung Smart TV

100 filmów od ipla tylko w telewizorach Samsung Smart TV
100 filmów za darmo, a wśród nich największe hity kinowe ostatnich lat. Wszystko to dzięki specjalnej promocji i aplikacji ipla - tylko na ekranach telewizorów Samsung Smart TV. Firma Samsung wraz z ipla, największą

100 filmów za darmo, a wśród nich największe hity kinowe ostatnich lat. Wszystko to dzięki specjalnej promocji i aplikacji ipla – tylko na ekranach telewizorów Samsung Smart TV.


Firma Samsung wraz z ipla, największą telewizją internetową w Polsce, zorganizowała wyjątkową promocję dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV oraz dla tych, którzy zakupią telewizor do końca 2011 roku. Obecni i przyszli użytkownicy multimedialnej platformy mogą uzyskać dostęp do darmowej biblioteki aż 100 seansów filmowych z największymi hitami kinowymi ostatnich lat. Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić telewizor Smart TV i wpisać kod aktywacyjny dostępny po uruchomieniu widgetu ipla. Pozwoli on na uruchomienie opcji stoFILM, która będzie aktywna prze cały miesiąc. Ci, którzy kupili już telewizor Smart TV serii D, kod promocyjny znajdą w aplikacji iplaFILM w zakładce KOD.


Współpraca z telewizją internetową ipla rozwija się bardzo dynamicznie i w znaczący sposób uatrakcyjnia naszą ofertę aplikacji. Jak wynika z naszych danych, Polacy bardzo chętnie i aktywnie korzystają z możliwości, które oferuje Samsung Smart TV. Polska jest w ścisłej czołówce pod względem ilości pobrań aplikacji TV z Samsung Apps. Dziennie polscy użytkownicy pobierają ok. 1500 aplikacji. Z kolei najaktywniejsi spośród tych, którzy korzystają z aplikacji ipla na telewizorach z Internetem, są właśnie posiadacze telewizorów firmy Samsung – generują oni ponad 38% ruchu w tej kategorii, a udział ten stale rośnie. Dlatego też postanowiliśmy przygotować specjalną i jedyną tego rodzaju promocję na rynku. Udostępniliśmy naszym obecnym  i przyszłym użytkownikom darmowy pakiet filmów od ipla. Wystarczy w prosty sposób uaktywnić kod promocyjny i cieszyć się dostępem do 100 filmów.  – powiedział Tomasz Piotrowski, Head of Marketing w Samsung Electronics Polska.


Promocja, która potrwa do końca 2011 roku, obejmuje pakiet stu atrakcyjnych nowości filmowych. Wśród dostępnych materiałów znajdują się takie produkcje, jak: „Egzorcyzmy Dorothy Mills”, „Grindhouse”, „7 krasnoludków”, „Piła”, „Super Size Me”, „Droga do Guantanamo”, „Henryk V”, „Miłość przeważnie szkodzi zdrowiu” czy „Dwa dni w Paryżu”. Pozostałe tytuły oferowane w kanale iplaFILM są płatne, w cenie od 5 zł. Płatność można zrealizować poprzez SMS, przelewem lub kartą kredytową. Dostęp do wybranych materiałów jest aktywowany na 24 godziny od wpisania specjalnego kodu. Użytkownicy mają do wyboru ponad 700 filmów, a liczba ta stale rośnie! 

A to już wiesz?  Samsung AppCup - wygraj staż w dziale R&D

Aplikacja ipla jest częścią platformy Samsung Smart TV. Użytkownicy telewizorów podłączonych do Internetu znajdą tam również m.in.: aplikacje dostarczające informacje z serwisów Gazeta.pl, Onet.pl czy filmy i seriale z vod.tvp.pl, wp.tv czy onet.tv. Trzynaście aplikacji polskojęzycznych to nie wszystko. Ofertę uzupełnia lista blisko 40 serwisów międzynarodowych m.in.: Facebook, Twitter, YouTube, Google Maps, Accuweather, Skype czy Picassa. Oferta cały czas się rozszerza. Już od lipca polscy użytkownicy mają  dostęp do pierwszego na świecie widgetu dostarczającego treści na żądanie w trójwymiarze i w Full HD „Explore 3D”.


Szczegóły i regulamin promocji dostępny na http://www.ipla.samsung.pl.


Zapraszamy także do obejrzenia filmu promocyjnego:


http://www.youtube.com/watch?v=eZ9y3_qa6uo&feature=channel_video_title


 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy