Wiadomości branżowe

Poczuj się piękna na wiosnę dzięki nowym depilatorom Rowenty

Rowenta poszerza linię depilatorów o kolejne, nowe modele, dzieki którym nogi staną się jeszcze gładsze. W nadchodzącym sezonie polecamy uwadze kobiet Access Fresh Air 3 w 1 EP8990 oraz Lovely Perfect EP4690. Rowenta to marka, dla

Rowenta poszerza linię depilatorów o kolejne, nowe modele, dzieki którym nogi staną się jeszcze gładsze. W nadchodzącym sezonie polecamy uwadze kobiet Access Fresh Air 3 w 1 EP8990 oraz Lovely Perfect EP4690.

Rowenta to marka, dla której zadbany wygląd kobiet ma szczególne znaczenie. Jako ekspert w dziedzinie pielęgnacji ciała, oferuje swoim Klientom produkty najwyższej jakości. Spośród nich, na szczególną uwagę zasługuje linia depilatorów z innowacyjnym systemem redukcji bólu – Access Fresh Air.

Access Fresh Air  3 w 1 EP8990
Access Fresh Air to linia dla kobiet wymagających, szukających najlepszych rozwiązań w depilacji. Zastosowano w niej najbardziej ergonomiczny system redukcji bólu, który  opiera się na specjalnej konstrukcji depilatora. Wbudowany wiatraczek delikatnie nawiewa świeże powietrze bezpośrednio na skórę, co znacznie zmniejsza jej wrażliwość i łagodzi podrażnienia związane z zabiegiem. Depilacja depilatorami Rowenta Access Fresh Air nie wymaga wcześniejszych przygotowań, gdyż urządzenia są zawsze gotowe do użytku.

Najnowszy model Access Fresh Air 3 w 1 EP8990 to depilator, golarka i trymer w jednym. Poza innowacyjną funkcją redukcji bólu, urządzenie posiada także ruchome głowice – golącą, depilującą oraz system kulek masujących. Dzięki lampce  Dioda Vision depilowane miejsce jest dobrze oświetlone, co zwiększa precyzję zabiegu. Depilator posiada dodatkowo dwie nasadki – do depilacji miejsc wrażliwych i do mikropeelingu. W komplecie znajduje się dodatkowo, eleganckie etui. Cena: 399,99 zł.

Lovely Perfect 2 w 1 EP4690
Linia Lovely przeznaczona jest dla młodych, dopiero rozpoczynających depilację kobiet. Charakteryzuje ją, niezwykła poręczność i kompaktowość. Dzięki wyjątkowym cechom tej linii, depilacja będzie łatwiejsza, mniej bolesna i bardziej skuteczna.


Najnowszy model EP4690 to dwa w jednym: depilator i golarka. Jest niezwykle poręczny, co sprawia, że łatwo mieści się w dłoni, a przy tym wyjątkowo skutecznie i szybko usuwa zbędne włoski. Niezwykle praktyczną cechą jest odłączana głowica, którą można umyć pod wodą. Model Lovely posiada także specjalną nasadkę do miejsc szczególnie wrażliwych. Nakładając nasadkę na głowicę depilatora zasłaniamy tym samym część pęset, dzięki czemu depilacja jest jeszcze delikatniejsza. Dodatkowo, depilator EP4690 wyposażony jest w jeszcze dwie, dogodne funkcje – nasadkę do mikropeelingu,  która zapobiega wrastaniu włosków pod skórę po depilacji oraz system kulek masujących.  Cena: 199,99 zł.

A to już wiesz?  Majonez Kielecki Wizytówką Polski

Promocje
Wprowadzeniu nowych modeli depilatorów, towarzyszy promocja dla Klientek.

Rowenta jest przekonana o jakości i skuteczności swoich produktów, dlatego na sezon wiosenno – letni, po raz kolejny wprowadza program „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy”. Testowanie potrwa do 31. sierpnia 2008r. Każdy, kto kupi depilator Access Fresh Air może otrzymać w prezencie suszarkę Sign CV1110*. Wszystkie depilatory Rowenta zawierają upominek – elegancki pędzelek do makijażu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy