Wiadomości branżowe

Codziennie gorące i chrupiące pieczywo, dzięki wypiekaczom marki Moulinex

Codziennie gorące i chrupiące pieczywo, dzięki wypiekaczom marki Moulinex
Moulinex to marka od lat utożsamiana z produktami funkcjonalnymi, łatwymi w użyciu, produktami z pomysłem, usprawniającymi codzienne obowiązki. Teraz, ciesząca się dużą popularnością linia wypiekaczy do chleba Moulinex, poszerza się o

Moulinex to marka od lat utożsamiana z produktami funkcjonalnymi, łatwymi w użyciu, produktami z pomysłem, usprawniającymi codzienne obowiązki. Teraz, ciesząca się dużą popularnością linia wypiekaczy do chleba Moulinex, poszerza się o kolejny model – Home Bread Baguette. 

Każdy z nas pamięta niezwykły zapach chleba unoszącego się w domu babci, świeżą, chrupiącą skórkę, intensywny smak. Domowy chleb, to chleb, który się nie kruszy, to chleb, który przywołuje najlepsze wspomnienia. Moulinex z myślą o zaspokojeniu właśnie takich potrzeb, stworzył linię wypiekaczy do chleba wśród, których znajduje się: Home Bread, Home Bread XXL oraz nowy Home Bread Baguette.

Home Bread Baguette Najnowszy model stanowi swoiste uzupełnienie poprzednich modeli, gdyż posiada niemalże niezliczony wachlarz możliwości. Przeznaczony jest do pieczenia chleba, bułek, ciast, a nawet wyrobu dżemu. Wyjątkowo duża, 1,5 kilogramowa, pojemność umożliwia upieczenie pieczywa dla całej rodziny, bez obawy, że jeden bochenek będzie za mały. To co wyróżnia model od swoich poprzedników, to unikalna funkcja pieczenia bagietek.  W tym celu, wypiekacz został wyposażony w specjalne akcesoria do wypieku francuskich bułek – ruszt na 4 bułki, nożyk i pędzelek. Dodatkowo, Home Bread Baguette posiada aż 14 programów do pieczenia, w tym do  bagietek i pieczywa dietetycznego, trzy możliwości ustawienia wagi 750, 1000 i 1500g oraz trzy poziomy opiekania skórki, takie jakie nam najbardziej pasują. Amatorzy ciepłego chleba z samego rana, docenią funkcję opóźnionego startu, dzięki której można zaprogramować czas rozpoczęcia pieczenia tak,  by świeży i ciepły chleb był gotowy akurat w porze śniadania. Wypiekacz posiada także okienko, umożliwiające śledzenie procesu pieczenia i wyjmowaną misę. Posiada moc 1650 W.

Sugerowana cena urządzenia: 549,99 zł

 


Dzięki wypiekaczom do chleba marki Moulinex możesz mieć świeże i miękkie pieczywo o każdej porze i na każde zawołanie, a dodatkowo, będzie ono zawierać składniki jakich oczekujesz. Sam możesz zdecydować jaki chleb chcesz spożywać, czy bogaty w błonnik, czy zawierający ziarna roślin takich jak słonecznik, len, sezam, czy z dodatkiem aromatycznych ziół czy też suszonych owoców np. śliwek, rodzynek, orzechów. Możliwości jest wiele, więc nie trzeba się ograniczać.  Wypiekacze marki Moulinex pozwalają także :

  • ograniczyć zawartość soli w spożywanym pieczywie,
  • szybko upiec chleb – dodajesz składniki wg. zaleceń, włączasz przycist start i w ciągu 2 godzin jest gotowy chleb. Bez wysiłku, prosto i z dobrym rezultatem.
  • zaangażować dzieci w proces tworzenia chleba,
  • przenieść zapach z piekarni do domu,
  • zaspokoić potrzeby rodzin wielodzietnych.
  •  tworzyć chleb na każdą okazję,
  • otrzymać chleb, kiedy chcemy i ile chcemy, tak abyś nie musiał kupować dodatkowego bochenka,
  • ułatwiają życie chorym – wypiekacz Moulinex pozwala na wypieczenie chleba dla chorych na celiakię i bezglutenowców.
Cała linia wypiekaczy do chleba Moulinex dostępna jest w sieciach Media Markt i EuroNet oraz hipermarketach na terenie całej Polski.  Więcej na www.moulinex.pl.

A to już wiesz?  Ruszyła kampania promująca Samsung GALAXY Note II

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy