Wiadomości branżowe

Włosy proste już od nasady z nową Lissimą Clip&Press marki Rowenta

Rowenta znana jest z najwyższej jakości suszarek i produktów do stylizacji włosów. Szeroka gama produktów zapewnia zarówno najlepszedopasowanie produktów do potrzeb konsumentów, jak i doskonałe rezultaty w

Rowenta znana jest z najwyższej jakości suszarek i produktów do stylizacji włosów. Szeroka gama produktów zapewnia zarówno najlepsze
dopasowanie produktów do potrzeb konsumentów, jak i doskonałe rezultaty w suszeniu włosów
i stylizacji fryzur. Na wiosnę Rowenta wprowadza nową linię wyjątkowych suszarek prostujących włosy Lissima Clip & Press.

Rowenta proponuje dwa modele: Lissima Clip&Press CV9130 z jonizacją oraz Lissima Clip&Press CV9112 z linii Rowenta for Elite Model Look. Lissima Clip&Press pozwala skutecznie zmienić fryzurę i osiągnąć efekt prostych i wyjątkowo gładkich włosów. Specjalny system oparty na grzebieniach i pierścieniach prostujących gwarantuje doskonałe rezultaty. Unikalna technologia sprawia, że proces jest wyjątkowo delikatny dla włosów, a przy tym bardzo prosty.

To, co zdecydowanie wyróżnia modele Lissima Clip&Press od poprzedniczek to zastosowanie unikalnego systemu Clip&Press, który umożliwia uchwycić i wyprostować każdą długość włosów już od samej nasady. System ten zapobiega również ponownemu skrętowi włosów. Dodatkowo nowe suszarki Lissima Clip&Press posiadają aż cztery pozycje prostowania włosów, z bardzo dużą siłą działając na mocno skręcone włosy oraz lżej prostując włosy falowane. To sprawia, że prostowanie jest jeszcze dokładniejsze i skuteczniejsze.

Nowe  suszarki posiadają dużą moc 1800 W, dwa stopnie prędkości, koncentrator powietrza oraz praktyczną, wyjmowaną tylną kratkę, ułatwiającą oczyszczanie. Model Lissima Clip&Press CV9130 pokryty jest powłoką ceramiczną i wzbogacony o funkcję jonizacji zapobiegającą elektryzowaniu się włosów i wzmacniającą efekt prostych, zdrowych i błyszczących włosów.

Cena detaliczna suszarki Lissima Clip&Press CV9130 w kolorze perłowym z funkcją jonizacji wynosi 199,99 zł, zaś modelu Clip&Press CV9112 z linii Rowenta for Elite Model Look w kolorze czarnym wynosi  179,99 zł.

A to już wiesz?  Samsung GALAXY Pocket – inteligentny towarzysz

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy