Wiadomości branżowe

Rowenta Beauty – odkryj piękno Twoich włosów

Każda z nas na co dzień pragnie wyglądać pięknie, a także zachwycać swoją fryzurą. Jednak nie mamy czasu, by każdego dnia odwiedzać stylistę. Rowenta, która od lat słynie z najwyższej jakości produktów do pielęgnacji i

Każda z nas na co dzień pragnie wyglądać pięknie, a także zachwycać swoją fryzurą. Jednak nie mamy czasu, by każdego dnia odwiedzać stylistę. Rowenta, która od lat słynie z najwyższej jakości produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, proponuje nam innowacyjne urządzenia, dzięki którym otrzymamy profesjonalne rezultaty w domowym zaciszu. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, urządzenia Rowenta nie tylko zapewniają piękną fryzurę, ale także dbają o zdrowie i kondycję włosów. Rowenta przedstawia ekskluzywną linię Beauty: dwa modele prostownic – Respect i Attitude oraz szczotkę obrotową Brush Activ i wielofunkcyjną suszarko – lokówkę CF8250. 


 Piękne i gładkie włosy


Prostownica Respect® pozwoli zachować proste włosy, nie niszcząc ich struktury. Z pewnością docenią ją wymagające kobiety, które mają świadomość, że piękno włosów zależy przede wszystkim od ich kondycji. Rowenta Respect® dba, aby Twoje włosy były nie tylko piękne, ale i zdrowe.


Prostownica posiada nowoczesny koncept polegający na funkcji inteligentnego doboru optymalnej temperatury prostowania, w zależności od typu i kondycji włosów. Dzięki zastosowanym technologiom pozwala w trzech prostych krokach uzyskać gładkie i lśniące włosy. Należy wybrać typ włosów (lekko falowane, kręcone, mocno kręcone), kondycję włosów (zdrowe, słabe, zniszczone), a prostownica sama, automatycznie dobierze do nich najbardziej optymalną temperaturę prostowania. Dzięki systemowi szybkiego nagrzewania, urządzenie jest gotowe do użycia w mniej niż 30 sekund!


Prostownica Respect® wyposażona jest w funkcję jonizacji, zapobiegającą elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Jonizacja zatrzymuje naturalną wilgoć włosa i chroni przed działaniem wysokich temperatur. Prostownica została także wyposażona w specjalne płytki pokryte profesjonalną powłoką ceramiczną Ultrashine Nano Ceramic™. Jest to wyjątkowa formuła ceramiczna, która w połączeniu ze specjalnym wykończeniem płyt zapewnia optymalne przewodzenie ciepła, co zwiększa skuteczność prostowania i znacząco podwyższa blask włosów. 

A to już wiesz?  Ultraszybkie karty pamięci Samsung SD i Micro SD dla użytkowników urządzeń mobilnych

Prostownica Respect® dba o zdrowie włosów, sprawiając, że stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Zachowuje siły obronne włosów i pozwala je wzmocnić aż o 25%  już po dwóch tygodniach stosowania (w porównaniu z temperaturą prostowania 230° – pomiary laboratoryjne dla włosów delikatnych listopad 2008). Włosy stają się gładkie i mniej łamliwe.                           


Idealna fryzura, jak od fryzjera


Tradycyjna metoda modelowania włosów przy użyciu szczotki i suszarki bywa bardzo czasochłonna. Szczotka obrotowa Brush Activ 2w1 rozwiązuje te problemy. Jest to urządzenie przeznaczone do codziennej, profesjonalnej stylizacji dla każdej kobiety. Taka stylizacja włosów daje nieograniczone możliwości układania fryzur i ułatwia każdej kobiecie codzienne zmagania z fryzurą. Wymarzony look można osiągnąć szybko i bez wysiłku!


Obrotowa szczotka Brush Activ służy zarówno do suszenia, modelowania, jak i podkręcania włosów. Jest wyposażona w dwie automatycznie obracające się szczotki o różnych wielkościach, co pozwala na układanie pięknych fryzur zarówno z krótszych jak i dłuższych włosów. W zależności od tego, czy chcemy wywinąć, czy podwinąć włosy, można wybrać kierunek obrotu szczotki.


Aby nie zniszczyć włosów podczas stylizacji, obie szczotki Rowenta Brush Activ są wyposażone w bardzo miękkie i delikatne włosie. Emitowane jony ujemne niwelują elektryzowanie się włosów i ułatwiają układanie. Szczotki posiadają ceramiczną powłokę, która wzmacnia efekt jonizacji, równomiernie rozkładając ciepło. Dzięki temu włosy są gładkie i błyszczące.


Duża moc 1000 W pozwala na szybkie suszenie i modelowanie włosów. Rowenta Brush Activ posiada również regulację siły nadmuchu i prędkości obrotów szczotki. Prędkość obrotów można precyzyjnie dopasować do długości włosów. Dwustopniowa regulacja nawiewu powietrza pozwala odpowiednio dobrać moc do ułożenia konkretnej fryzury.


Ekskluzywną linię do stylizacji włosów Rowenta Beauty uzupełniają: prostownica Attitude oraz suszarko -lokówka CF8250.


Prostownica Attitude ma wyjątkowy design i wyróżnia się pastelowo – perłową kolorystyką. Doskonałe efekty widać juz od pierwszego użycia nawet u kobiet z długimi i kręconymi włosami. Prostownica posiada cyfrowy wyświetlacz z 9 ustawieniami termostatu, co pozwala na dobranie właściwej temperatury do każdego rodzaju włosów (niższe temperatury dla włosów cienkich i delikatnych, wyższe dla mocnych i grubych). W trosce o zdrowie włosów prostownica została wyposażona w funkcję jonizacji, która zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. 

A to już wiesz?  OptiGas kuchnia gazowa

Suszarko – lokówka Rowenta Beautywyposażona jest w pięć końcówek, dzięki którym ułożysz idealną fryzurę, zarówno na krótkich jak i długich włosach. Szczotka modelująca mała (20 mm) idealnie ułoży delikatne fale. Szczotka modelująca duża (38 mm) świetnie sprawdzi się przy tworzeniu sprężystych loków.


Grzebień modelujący i koncentrator pomogą uzyskać perfekcyjne rezultaty w stylizacji włosów. Duża moc urządzenia (1000W) pozwala uzyskać idealną i piękną fryzurę w krótkim czasie. Dwa ustawienia nadmuchu pozwalają wybrać sposób suszenia odpowiedni dla danego typu włosów.


Urządzenia z serii Rowenta Beauty są dostępne w sklepach AGD na terenie całego kraju w cenie: prostownica Respect® – 299,99 PLN, obrotowa szczotka Brush Activ – 339,99 PLN, prostownica Attitude – 249,99 PLN, suszarko – lokówka Rowenta Beauty – 199,99 PLN (dostępna od listopada).INFORMACJE O FIRMIE


Marka Rowenta w Polsce jest obecna od dawna, zaś oficjalnie od roku 1992, kiedy to w Warszawie powstało jej pierwsze przedstawicielstwo w naszym kraju. Od tego czasu zdobywa stale rosnące grono użytkowników, którzy doceniają przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo, innowacyjne cechy i wysoką jakość produktów.


Rowenta oferuje bogatą gamę drobnego sprzętu elektrycznego. Znana jest z żelazek, suszarek do włosów, depilatorów, maszynek do strzyżenia, odkurzaczy, a także z produktów kuchennych, takich jak czajniki czy ekspresy do kawy. 


Z każdym rokiem oferta marki Rowenta wzbogacana jest o nowe, innowacyjne produkty o wyjątkowym, harmonijnym wzornictwie.


Więcej informacji dostępnych na www.rowenta.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy