Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Nowa wielodrzwiowa lodówka firmy Samsung – komfort przechowywania żywności

Nowa wielodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka firmy Samsung zadowoli najbardziej wymagających konsumentów. Zastosowane w niej specjalne szuflady pozwalają na wygodniejsze przechowywanie żywności.Wygodne przechowywanie produktówModel RN415BRKASL

Nowa wielodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka firmy Samsung zadowoli najbardziej wymagających konsumentów. Zastosowane w niej specjalne szuflady pozwalają na wygodniejsze przechowywanie żywności.

Wygodne przechowywanie produktów

Model RN415BRKASL to wielodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka zaprojektowana tak, żeby użytkownik mógł dostosować do swoich potrzeb  sposób przechowywania żywności. Niezależne szuflady zapewniają wygodę, lepszą organizację miejsca w lodówce oraz łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Środkowa szuflada (SF-Room) wyposażona jest w specjalny czujnik, który okresowo zwilża powietrze, zapewniając stabilny poziom wilgotności, co pozwala dłużej utrzymać świeżość warzyw i owoców. Użytkownik również sam może  dostosować temperaturę do przechowywanych produktów żywnościowych (-7 °C: mrożonki mięsne / – 12 °C: lody / -18 °C: zamrażanie). Dla smakosza win w pierwszej szufladzie (V-Room) znajduje się także dedykowana półka na butelki z winem.

No Frost – bezszronowa świeżość

W lodówce RN415BRKASL zastosowano technologię No Frost. Gwarantuje ona, że przechowywana żywność pozostaje świeża, nie traci walorów odżywczych, zachowuje smakowity wygląd oraz nie osadza się na niej szron. Dzięki technologii No Frost w ogóle nie jest konieczne rozmrażanie lodówki. Dodatkowo w urządzeniach zastosowano system Multi Flow – dzięki niemu strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, przywracając optymalny poziom temperatury w lodówce. Dodatkowo poziom górny lodówki wyposażony jest w funkcję Fresh Doctor, która powoduje usuwanie bakterii z powietrza wewnątrz urządzenia i eliminuje wirusy znajdujące się na przechowywanych produktach.

Lodówka utrzymana jest w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Wnętrze oświetlone jest równomiernie bocznymi lampami LED.

Model RN415BRKASL dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 8499 PLN.

 

 

 

A to już wiesz?  nowy czajnik KRUPS PITTSBURG z funkcją oczyszczania wody

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy