Fajne i tanie

Campfire Audio Solaris 2020

Campfire Audio Solaris 2020
Campfire Audio Odświeża Ofertę Campfire Audio to amerykańska marka założona w 2015 roku w Portland w stanie Oregon. Należąca do firmy ALO Audio, producenta znanego

Campfire Audio Odświeża Ofertę
Campfire Audio to amerykańska marka założona w 2015 roku w Portland w stanie Oregon. Należąca do firmy ALO Audio, producenta znanego z ręcznego wytwarzania jednych z najlepszych kabli audio na świecie, powstała z tej samej pasji do reprodukcji dźwięku. Marka posiada mały zespół wysoko wykwalifikowanych rzemieślników projektujących nowe produkty przy wykorzystaniu nowych materiałów i technik.

Informacja prasowa – 06 listopada 2020

To pierwsze znaczące odświeżenie aktualnych i starszych modeli od czasu wprowadzenia ich na rynek. Wszystkie modele są znacząco ulepszone w stosunku do swoich poprzedników, a wprowadzone zmiany powinny spodobać się wielbicielom marki.

CAMPFIRE AUDIO SOLARIS 2020
Campfire Audio Solaris 2020 to flagowy model serii monitorów dousznych tego amerykańskiego producenta. Hybrydowa konstrukcją łączy w sobie zarówno dynamiczne, jak i przetworniki armaturowe. W rezultacie Solaris 2020 są wyposażone w aż trzy przetworniki armaturowe (dwa dla wysokich i jeden dla średnich tonów) oraz dynamiczny przetwornik dla niskich i średnich tonów. Połączenie zbalansowanego przetwornika armaturowego z dynamicznym przetwornikiem zapewnia to, co najlepsze z obu technologii. Solaris 2020 ma pasmo przenoszenia, które wynoszące od 5 Hz do 20 kHz przy czułości 115 dB i impedancji 15 Ohm.

Solaris 2020 jest „o 20% mniejszy niż wersja oryginalna, z nowym, całkowicie czarnym wykończeniem i nową konstrukcją wewnętrznej komory akustycznej w postaci solidnego korpusu – drukowana w 3D, aby zapewnić bardziej kontrolowane dostrojenie i jeszcze większą niezawodność”. Dostępne są również nowe aktualizacje dołączonych akcesoriów, w tym nowy posrebrzany kabel miedziany “ Super Smokey Litz ” wyposażony w formowane zaczepy na uszy oraz nowe brązowe etui z zamkiem błyskawicznym z ekologicznego korka, które wykonano ręcznie w Portugalii. Cena modelu to 6999zl z VAT

CAMPFIRE AUDIO ANDROMEDA 2020
Campfire Audio Andromeda 2020 wykorzystuje wyłącznie przetworniki armaturowe. Dwa przeznaczone są dla wysokich, kolejne dwa dla niskich, a jeden dla średnich tonów. Tutaj przetworniki wysokotonowe są również połączone z drukowaną w 3D, dostrojoną akustyczną komorą rozszerzającą, aby odtworzyć szczegóły w wysokich tonach i zoptymalizować scenę dźwiękową.

A to już wiesz?  Martyna Wojciechowska Osobą Wysokiej Reputacji, Premium Brand 2019

Ta wersja różni się od oryginału, ponieważ wszystkie wewnętrzne komponenty są zintegrowane w jednym korpusie. Aby poprawić parametry akustyczne, wnętrze jest precyzyjniej wyrzeźbione i jest mniej ruchomych części. Pasmo przenoszenia wynosi od 10 Hz do 28 kHz a czułość przy impedancji 12,8 Ohm to 112 dB. Dzięki temu są bardzo łatwe w napędzeniu. Cena na rynku to 4999zl z VAT
CAMPFIRE AUDIO VEGA 2020
Wydana po raz pierwszy wiosną 2016 roku, Vega szybko stała się podstawą w ofercie CA. Vega 2020 to konstrukcja słuchawek z pojedynczym dynamicznym przetwornikiem, która ma teraz większy przetwornik – o średnicy 10 mm, aby uzyskać więcej dźwięku i więcej szczegółów. Ta poprawa rozmiaru przyczynia się również do jeszcze szerszej odpowiedzi częstotliwościowej niż wcześniej, sięgającej zakresu od 5 Hz do 20 kHz. Deklarowany SPL to 94dB przy 1kHz oraz opór wynoszący 36 Ohm.

Same przetworniki pełnozakresowe są wykonane z amorficznego diamentu podobnego do węgla (A.D.L.C) z membraną CVD wzmocnioną plazmą. Całkowicie nowa obudowa ceramiczna o wysokiej gęstości ma wylewkę o wąskiej średnicy wykonanej ze stali nierdzewnej oraz niestandardowe złącza MMCX berylowo-miedziane. Cena modelu to 3999zl z VAT.

CAMPFIRE AUDIO DORADO 2020
Wydany wraz z Vegą, Dorado był znany jako jeden z najbardziej spójnych hybrydowych IEMów na rynku. Dorado 2020 łączy specjalnie dostrojoną 10-milimetrową membramę ADLC z pojedynczą zbalansowaną armaturą. Słuchawki mają ceramiczną obudowę i mosiężną wylewkę PVD oraz złącza i okablowanie takie same jak Vega. Rezultatem jest prawdziwy dźwięk hybrydowy, który tworzy dobrze zdefiniowaną rozdzielczość w szczegółach, uzupełnioną potężnym uderzeniem w niskim paśmie. Dorado 2020 ma pasmo przenoszenia 5 Hz – 22 kHz i oferuje dynamikę 94 dB przy 1kHz SPL i opór wynoszący 10 Ohm.

Co więcej, oba modele są dostarczane z szeroką gamą części zamiennych i akcesoriów, w tym nowym plastikowym pokrowcem na zamek z recyklingu, ręcznie wykonany w Portugalii oraz posrebrzany kabel Litz Smoky Jacket z formowanymi haczykami – ułatwiającymi aplikację słuchawkii do ucha, oraz szeroką gamą końcówek silikonowycj, pianek “ Marshmallow ”, a także przyrządem do czyszczenia. Cena modelu Dorado to: 4999zl z VAT.
CAMPFIRE AUDIO ARA
Całkowitą nowością w ofercie Campfire Audio jest Ara. To nowy 3-drożny projekt z siedmioma przetwornikami, który ma bardzo rozdzielczy i atrakcyjny, bardzo szczegółowy dźwięk dla audiofila. Wykorzystuje ona tytanowe obudowy, w których znajduje się siedem zbalansowanych przetworników armaturowych w każdej słuchawce, z podwójnymi wysokimi, pojedynczymi średniotonowymi i poczwórnymi niskotonowymi przetwornikami umieszczonymi wewnątrz nowej, solidnej konstrukcji wewnętrznej komory akustycznej.

A to już wiesz?  Ergonomiczne i oszczędne monitory biznesowe z serii Samsung SC450

Dwa przetworniki wysokotonowe są sprzężone z opatentowaną strojoną akustyczną komorą rozszerzającą (TAEC). Koncepcja tej technologii polega na podłączeniu przetworników do kanału z drukowaną komorą 3D, a nie rurą i filtrem, aby rozszerzyć widmo dźwięku w wysokich tonach i poprawić uprzestrzennienie reprodukowanego sygnału. Dzięki temu Campfire Audio Ara jest w stanie przetworzyć szeroki zakres częstotliwości wynoszący od 10 Hz do 28 kHz. Czułość to 93 dB przy impedancji 8.5 Ohm, co oznacza, że można je łatwo sparować z dowolnym urządzeniem wyposażonym w wyjście słuchawkowe. Cena modelu Ara to: 5999zl z VAT.

Warto nadmienić, że wszystkie powyższe modele dostępne będą do zakupu w wybranych specjalistycznych sklepach audio a do odsłuchu w sklepach HiFi Pro sieci MP3Store.

Dystrybutor: MIP
www.mip.bz

Strona produktowa:
www.campfireaudio.pl

Kontakt dla prasy:
[email protected]

O Campfire Audio:
Ken Ball rozpoczął Audio Line Out ręcznie budując jedne z najlepszych przenośnych kabli na świecie. Jego wysiłki rozrosły tę firmę z jego piwnicy do marki ALO Audio; najbardziej cenionych marek w audio osobistym. Długa linia udanych wzmacniaczy i kabli rozprzestrzeniła się i ugruntowała tę reputację, która pozostaje dziś na miejscu.
Campfire Audio zaczęło się bardzo podobnie jak audio ALO. Eksperymentowanie z materiałami i technikami, aby stworzyć coś wyjątkowego dla osób, które najbardziej na tym zależy. I z tą samą determinacją wczesne prototypowe słuchawek w końcu osiągnęły świetne wyniki. W miarę naszego rozwoju udoskonalaliśmy nasze oryginalne pomysły i prototypy w naszym obecnym składzie modeli. Każda słuchawka jest zwieńczeniem niezliczonych powtórzeń, godzin słuchania i rygorystycznych testów wydajności. Zapewniamy, że kupując słuchawki Campfire Audio, jesteś dumnym właścicielem światowej klasy słuchawki od firmy, która stoi za jej produktami.

O dystrybutorze:
Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów marek iRiver, Fostex, Astell&kern, Cowon, Auralic, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, Ibasso, Phiaton, Takstar, Questyle Audio, Divoom, Campfire Audio, WooAudio, SMSL, IEAST, RIVA Audio i wielu innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio, słuchawek, wzmacniaczy, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 60 tysięcy użytkowników.

A to już wiesz?  Przenośna nagrywarka Blu-ray firmy Samsung z funkcją odtwarzania trójwymiarowych filmów w rozdzielczości Full HD

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy