Wiadomości branżowe

Gorąca woda w 3 sekundy, dzięki Quick&Hot

Pośpiech towarzyszący przygotowywaniu porannej kawy, kiedy jesteś spóźniony do pracy… To już przeszłość! Quick&Hot - nowość firmy Tefal pozwoli Ci w rekordowo krótkim czasie przyrządzić ulubiony, gorący

Pośpiech towarzyszący przygotowywaniu porannej kawy, kiedy jesteś spóźniony do pracy… To już przeszłość! Quick&Hot – nowość firmy Tefal pozwoli Ci w rekordowo krótkim czasie przyrządzić ulubiony, gorący napój lub danie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących zdrowy styl życia i dbających o środowisko.

Quick&Hot to prawdziwa rewolucja! Okazał się przebojem numer 1 w Anglii, w kraju miłośników herbaty. Dzięki wbudowanemu, opatentowanemu, spiralnemu systemowi grzewczemu Opti-Quick w rekordowym tempie 3 sekund dostarcza gorącą wodę do przyrządzenia pysznej kawy, herbaty lub innego napoju czy dania. Jest to ogromna oszczędność czasu, z której na pewno skorzystają aktywni ludzie. Dla porównania, zwykły czajnik potrzebuje na zagotowanie wody przeciętnie 2 minuty 47 sekund.

Kolejna innowacja dotyczy filtracji wody. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego filtra Claris wypływająca woda jest oczyszczona z osadu kamienia, chloru oraz ciężkich zanieczyszczeń. Dotyczy to zarówno gorącej jak i zimnej wody! Quick&Hot przefiltruje wodę z każdego kranu. Dodatkowo filtrowana jest tylko ta woda, której używamy, przez co wydłuża się czas użytkowania filtra.

Quick&Hot dba o środowisko. Urządzenie zmniejsza zużycie energii aż do 65%. Wykorzystuje energię tylko na tyle wody ile jednorazowo jest potrzebne, w przeciwieństwie do tradycyjnego czajnika, który podgrzewa całą wodę,która się w nim znajduje.

Quick&Hot jest urządzeniem niezwykle praktycznym i łatwym w obsłudze. Wystarczy nacisnąć czerwony guzik, żeby zaczęła płynąć gorąca woda. Istnieje możliwość ustawienia pożądanej ilości wody za pomocą wbudowanego regulatora.  Oczywiście w dowolnym momencie można przerwać strumień wciskając ponownie czerwony guzik. Kiedy będziemy mieli ochotę napić się zimnej wody wybieramy guzik niebieski. Po 3 sekundach zaczyna płynąć czysta, zimna woda. Urządzenie, zajmuje niewiele miejsca – porównywalnie do tradycyjnego czajnika.

Sugerowana cena: 349 zł. Więcej informacji na www.tefal.pl

Tefal w Polsce

A to już wiesz?  Rossmann nagrodzony

Marka Tefal jest obecna W Polsce od 1992 roku. Od tego czasu zdobyła na naszym rynku stale powiększające się grono wiernych użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość
i niezawodność produktów sygnowanych tą marką. Marka Tefal jest znana głównie, jako producent patelni i garnków pokrytych specjalną powłoką nieprzywierającą (niekwestionowana marka numer 1 w Polsce na rynku patelni) a także żelazek. Tefal oferuje również polskim użytkownikom szeroką gamę drobnego elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak: frytownice, roboty kuchenne, miksery, blendery, parowary, czajniki, ekspresy do kawy, tostery i opiekacze, elektroniczne wagi osobowe i kuchenne oraz nieelektryczne akcesoria kuchenne. Z każdym rokiem oferta marki Tefal rozszerza się o nowe, innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Tefal jest obecny w ponad 120 krajach. Poprzez dynamiczny rozwój Tefal stał się największym producentem nieprzywierających naczyń na świecie oraz światowym liderem w produkcji szybkowarów, elektrycznych urządzeń kuchennych, urządzeń do przygotowywania potraw oraz napojów, żelazek i wag.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy